Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a hagyományos postai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a hagyományos postai levelezés, már olyan régen volt benne részem. Van valami "társkereső", ahol találhatnék levelezőpartnert?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hjah :( Van itthon egy 1993-as szerelmi tanácsok vagy milyen könyv abban vannak ilyen romantikus dolgok írva. Manapság szinte az egész könyv érvényét vesztette sajnos :( Pedig nagyon szép.
2016. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rohadt drága a Posta. Hülyeség fizetni azért,hogy hetek vagy jobb esetben napok múlva kapj választ. Lehet elkallódik vagy valami és akkor vajon ki volt a szemét. Ilyen szempontbol jobb az email meg a chat oldalak.
2016. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A mai felgyorsult, gépesített információáradatban valóban elavultnak számít, de megvan a maga varázsa, amiért érdemes lenne tollat ragadni. :)
2016. márc. 10. 23:36
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem is beszélve arról ha a kiszemelted a tengerentúlon volna,a jó kis palackposta hatásos lenne:D
2016. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Mi hiányzik benne ? A hosszú sorok a postán ? A "csodálatramétó" segítőkész postai alkalmazottak ? A sok öreg néne akik fél óra alatt sem képesek elmondani mit akarnak és az egész sor ami előtted áll velük van tele ?


Hiányzik ez a bánatnak. Romantikus ömlengés, nem több. Király dolog ez a mai világ minden annyira egyszerű és fel se kell állni a székből.

2016. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért a Magyar Posta még mindig megbízhatóbb, mintha csak a vízre tennék egy üveget. :D Nem sokkal, de egy fokkal jobb.
2016. márc. 10. 23:42
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Ez az egyszerűség olykor a minőség romlására megy és a legrosszabb, hogy személytelenné válik a beszélgetés. Lefogadom, hogy másképp írnál nekem, ha ezt egy papírra vetnéd, a nevedet, címedet felvállalva.
2016. márc. 10. 23:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most én is szívesen olvasnék egy kézzel írott levelet, kár, hogy kidobáltam annak idején azokat a leveleket, amiket csajoktól kaptam. Sok negatív hangvételű is volt köztük,de az nem számít, jó lenne elolvasni a régi idők emlékére :)
2016. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Anno 2003 az első barátnőmnek írtam kézzel egy levelet, feladtam postán, figyelmességből, meglepetésből. Mindössze négy utcával lakott messzebb tőlem. Nem tudta mire vélni, lerítt az arcáról, hogy gagyinak találta az ötletet. 13 évvel később, azaz ma, eszem ágába sem jutna egy nőt kézzel írott levéllel meglepni.
2016. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9


Kicsit szomorú hogy az ilyesmi manapság már semmit nem ér. Kicsit átlendíti a dolgokat a "nem jó irány"-ba.

2016. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!