Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a "bemutatkozó szövegről", amit egy 25 éves nő írt?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 7. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ostoba gyökér, de legalább jó hamar elárulja, és nem pazarol rá időt az ember.
2016. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Az ő dolga. Te meg ignoráld. Komolyan képes vagy azon felhúzni magad, hogy egy vadidegen más kritériumok alapján keres párt?

Őszintén, minek raktad ki ezt a kérdést? A csant akartad másokkal szidni? Vagy túl sok a szabadidőd?

2016. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Lefordítom magyarra:


"Tisztelt Uraim,


Sajnálattal értesítem Önöket, hogy buta, pénzéhes liba vagyok, akinek csak a külsőségek fontosak. Amennyiben Ön belső értékeket keresne egy nőben, kérem keresgéljen tovább!


Üdvözlettel:

K. Erzsébet"

2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Érdekes szöveg, de nem a jó értelemben. Nem hiszem, hogy sokan írtak neki. :D

Neked kérdező, mi a véleményed?

2016. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

az őszinte embereket mindig többre értékeltem mint az álszent embereket. Ő legalább magát adja, ez az ő szabad választása.


Mi közöd van hozzá? Most valamit ezzel igazolni akarsz? Mi a célod?

2016. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem foglalkozom.
2016. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#2 kicsit vegyél vissza a lendületből, mert még a végén felszalad a vérnyomásod.

A csaj írt rám, ismerkedni szeretne velem, csak a bemutatkozó szöveg elolvasása után nem tudom hova tenni a sztorit.

Mert amúgy kinézetre bejön, de ez a szösszenet elég felszínes belsőt "sugall"

2016. febr. 7. 19:41
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Felszeded, megdugod, aztán elköszönsz tőle,az ilyenek ezt érdemlik, többet nem.
2016. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű véglény, aki vagy beképzelt, vagy frusztrált, és így éli ki magát. Az ilyenek képtelenek normális hangnemben kommunikálni, de ha nekik szól be valaki, akkor vérig vannak sértve, mert ők aztán roppant különlegesek. Ahhoz képest, hogy 25 éves, a szövege alapján nem tűnik intelligensnek, én is hanyagolnám az ilyet. Nyilván mindenki leírhatja az igényeit, de aki ilyen magas lóról kezdi a szöveget, azt el kell zavarni a francba. Az értelmesebbje elkerüli, max. d*gásra jó annak, akivel egyáltalán szóba áll.
2016. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Képzetlen, tanulatlan, primitív. Nem mernék vele nyilvánosan megjelenni, nehogy kellemetlen helyzetbe hozzon a viselkedésével.
2016. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!