Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig a férfi érdemli ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a férfi érdemli ki a családfenntartói rangot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az érdemli ki, akire igaz ez a rang. De szerintem elavult dolog bárkit is így nevezni, manapság mindenki dolgozik.
2016. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor a férfire igaz.
2016. márc. 11. 15:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a családfenntartó, aki dolgozik, és hozza haza a pénzt. Régen ugye az volt a jellemző hogy a férfi dolgozott, a nő a háztartást vezette. Manapság már a nők is dolgoznak általában, ezért nem mondanám, hogy kizárólag a férfiak a családfenntartók. Sőt volt olyan egy régebbi kapcsolatomban hogy nő létemre csak én dolgoztam, a pasim meg nem, ezesetben én tartottam magam családfenntartónak.
2016. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit régimódi a gondolkodásod, a mai világban ez így általában nem kivitelezhető. Szükség van 2 fizura a megélhetéshez, a felek egyenrangúak inkább.
2016. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értelek de úgy sajnálom azokat a nőket akik robotolnak és rabszolgasorba vannak állítva legszívesebben mindegyiktől átvenném a melót.
2016. márc. 11. 15:59
 6/17 anonim ***** válasza:

Én szeretek dolgozni nő létemre, nem érzem robotnak, találtam olyan munkát, amit szeretek csinálni, nem is minimálbéres, megélek belőle egyedül is akár.


Ne legyél ilyen maradi.


Van egy ismerősöm, nő. A szüleivel él 30 évesen, DE mindkét szülő le van százalékolva. Anyja egyáltalán nem dolgozhat, olyan betegsége van, apja pedig csak részmunkaidőt vállalhat. Gyakorlatilag a gyerekük, ez a 30 éves nőismerősöm a családfenntartó. A szülei egyébként megbízhatatlanul kezelik a pénzt, szóval ő az egyedüli, aki észnél van, és kézben tudja tartani az ügyeket, hogy ne adósodjanak el.

2016. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak kevesen vannak szerintem azok akik szeretik is csinálni azt a munkát amiben dolgoznak.Többségük inkább a megélhetésért küzd ,és szerintem ez így nincs rendjén.
2016. márc. 11. 16:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egy férfi azt akarná, hogy ne dolgozzak, bár nem lenne olyan helyzet, hogy otthon kellene lennem (tartós betegség, GYES... stb.), vagyis nyugodtan dolgozhatnék, majd ő eltart, páros lábbal repülne. Nem akarok egy férfinak sem anyagilag kiszolgáltatottja lenni. Ráadásul ha a férfival történik valami, én ott maradnék minimális tapasztalattal, mehetnék a legközelebbi híd alá...
2016. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Lol, én nem ücsörögnék otthon egyfolytában amíg a férfi kettőnk helyett dolgozik, hogy aztán tőle kelljen zsebpénzt kérnem.

Persze, szar munkát nem jó végezni, ahelyett akkor már inkább az ücsörgés :D De én inkább csinálok olyat amit szeretek és keresek magamnak pénzt, minthogy a párom tartson el.

2016. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Férfiak is küzdenek csak a megélhetésért, ez nem azért van, mert mindkét nem dolgozik. Vannak, akiknek nincs szerencséjük, vannak, akiknek a képességeik gyengék, vannak, akiknek csak lassan megy az előrejutás, vannak, akik kontárok a szakmájukban. Egyszer randiztam még húszas éveim elején egy joghallgató sráccal. Nem tudom, hogy végül elvégezte-e az egyetemet, magolni a legtöbb ember tud, de amilyen embernek megismertem, a jogi ügyeimet nem merném rábízni.
2016. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!