Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Van egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Van egy férfi aki tetszik nektek, de ti 20 felettiek vagytok és egy 16-17 évessel kell "megküzdeni a férfiért". Küzdenétek vagy hagynátok hogy a fiatalt válasza?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és szeretem az érettebb férfiakat, lényegében 30 felettiket próbálok keresni. Sokkal jobban tetszik az életfelfogásuk meg a stílusuk.

Szóval az én esetemben ha egy ilyen korú egy 16 évessel akar kezdeni akkor had vigye nekem nem kell ilyen pasi!

2016. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mondják, hogy szerelemben, háborúban mindent szabad...

De én azt vallom, hogy a párválasztás ("választás") az nem egy Tekken menet két csaj között! A férfi, csak el tudja dönteni mit szeretne és miért szeretné.


Nem küzdeni kell, csak képben lenni. A fiú meg majd eldönti melyik lehetőség neki a jó. Semmit sem kell másként csinálni, mintha képbe sem lenne a kislány. Viszont ha sokáig döntésképtelen a férfi, akkor hagyni kell a dolgot, mert ha téged is választ sanszos, hogy csak azért, "jobb parti vagy" és nem igazán az érzelmek dominálnak (mondjuk ha ez belefér, akkor nem szóltam)

2016. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Az a korosztály, aki engem érdekel jó esetben nem kezd ilyen lányokkal. Aki meg igen, az egy ragadozó, manipulatív, felnőtt nők számára értékelhetetlen, hisztis kisfiú és nekem olyan az nem kell.

Amúgy kortól függetlenül, ha a pasi olyan, hogy nem bír dönteni, és küzdeni kell érte, akkor küzdjön érte az anyja, én biztos nem fogok. Van egy csomó másik, aki első körben engem választana, biztos nem fogok egy döntésképtelen liliomtiprón rágódni.

2016. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az a felnőtt aki kamasz gyerekek társaságát keresi, nem férfi csak egy kis p.cs.
2016. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem küzdés nélkül sem kéne olyan "férfi", aki szinte gyerekekre hajt. Valahogy eleve nem tudnám komolyan venni.
2016. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!