Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar nők szépek európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők szépek európai átlagban?

Figyelt kérdés

Ott vannak a Top 5-ben?

Mely ország lányai szépek még Európában?



2016. márc. 11. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Nekem még a spanyol és a francia csajok jönnek be. De az angol csajok sem rosszak (ez tapasztalat).

2016. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ez nincs fent google-ön, akkor ki tudná ezen az oldalon?
2016. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Már a kérdés is marhaság. Világszinten a legszebbek. És ja benne vannak a top 5 ben mert az első hely az benne szokott :) 29/f
2016. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Benne vannak a top 5 ben de nagyon szepek a szlav nok is pl szlovakok oroszok ukranok lengyelek
2016. márc. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, a svédek és a finnek a legszebbek. Lehet, hogy valaki a mieinket isteníti inkább, de számít azért a belső is, ami nálunk a 0 alatt van...
2016. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt a magyar nők a legszebbek mondatot csak itthon hallottam, sehol máshol, még külföldi fórumon sem. Annyora azért nem vagyunk mi számon tartva külföldön.

Vannak szép magyarok, de a többség így is csak átlagos.


A nők szépség skálájában nagy a szórás, vannak top csajok, és vannak csúnyábbak, az arány számit a topból.


Voltam Oroszországban pár hetet, nem győztem kapkodni a fejem.

2016. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Világszinten nagyon szépek, európai szinten szépek, kelet-európai szinten közepes.
2016. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Legszebb nőket én Litvániából ismertem, meg Lengyelországból, itthon nagyon kevés van ám, akinek belül is szép a lelke.


Mert a külső idővel elmúlik. És ha belül nincs semmi, akkor fújhatod.

2016. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem túl nagy számok a hazai hölgyek...Bár természetesen vannak kivételek, de azért úgy nagy átlagban én sohasem voltam odáig a hazai hölgyekért...Viszont a jellegzetesen "keleti szláv-balti" típusba tartozó, hölgyek nagyon kedvemrevalóak voltak mindig is...Éshát én ha már "szavazni kéne", akkor inkább az orosz,fehérorosz, és ukrán hölgyekre szavaznék...Abszolút befutóként...
2016. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát így kisminkelve, megcsinált hajjal, csinos ruhában, szépek a magyar lányok, viszont arcszerkezetileg nem nagy számok. Természetes állapotukban nem veszik fel a versenyt az oroszokkal, vagy az ukránokkal.
2016. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!