Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoki ajándékba. Biztos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoki ajándékba. Biztos, hogy van valami háttérszándék?

Figyelt kérdés

Fiú lánynak adta, de amikor a csaj rákérdezett, azt a választ kapta, hogy szokott csak úgy adni az illető.

De csak úgy mindenféle indok nélkül? Számomra ez elég fura, de nem csak nekem.

Mindenképp lehetett valami háttérszándék? Ha igen, akkor mi szerintetek? (A srác elég furcsa, félénk, nem társasági ember)



2016. márc. 12. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél naiv, ha van valakinek hátsó szándéka, akkor az a puncival kapcsolatos.
2016. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nekem is van egy férfi kollégám, aki szokott csokit hozni néha meg ebédet is nekem, amikor épp olyanja van. Barátnője van, akit nagyon szeret, és soha egyszer sem próbálkozott be nálam az elmúlt évek alatt - még részegen, munkahelyi bulikban sem. :)
2016. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretne jo benyomást tenni, de nem igazán tudta, mivel hivja fel a figyelét. Szeretne vele közelebbi ismeretségbe kerülni. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor lassan alakulhat valami, ha nem,akkor a lánynak egyértelműen piros lámpát kell mutatni, hogy a srác még az előtt észrevegye a dolgot, hogy hülyét csinál magából.
2016. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják úgy, hogy balek. Jó ember, de nem veszi észre, hogy céltalan a bohóckodása, mert leginkább furcsának tartják (lásd kérdés), aki pedig potyaleső az rögtön berendezekedik balek úr lehúzására.
2016. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi látom megoszlanak a vélemények. Azért furcsa sztem, mármint maga a gesztus, hogy egy csávó "csak úgy" csokit ad egy lánynak, állítása szerint. Mármint hogy akkor ez vmi értékrendbeli különbség? Mert a lányok sztem ezt inkább közeledésnek veszik egy számukra még majdnem ismeretlen pasitól...
2016. márc. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!