Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak minek örülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak minek örülnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy nőnek annyira könnyű ajandekot választani, de a férfiaknak sokkal kevesebb az érdeklődési körük, nekik olyan nehéz igazán jo ajándékot adni.

Segítsetek :(


2016. jan. 20. 16:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Egy nőnek könnyű? :D Évforduló, karácsony, Bálint nap, születésnap. 4-5 év és simán elfogynak az ötletek szerintem.


Férfinak sokkal könnyebb ajándékot választani. Lehessen vele valamit csinálni és legyen fémből. :D

2016. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Amire én vágyom, az vagy sokba kerül, vagy káros, vagy nem ír vissza...
2016. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Látjátok? Két válasz és egyik sem ír konkrét ötletet. Az h fém és lehessen vele valamit csinalni... Pl mi?
2016. jan. 20. 16:41
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ajándék érdekel,mindenem megvan,ami meg nincs,azt megveszem magamnak.Szándék a lényeg.
2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
te ismered a párod én nem tudom mit szeret . de mondjuk borotva csomag tudod borotva arcvíz hab ruha kvés bögre ékszerek parfüm stb stb
2016. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Értem, de ha már adok valamit, igyekszem nem szemetet adni szeretettel, hanem olyan ajándékot, aminek tényleg örül...
2016. jan. 20. 16:45
 7/33 anonim ***** válasza:

Orál.


Én mindig ezt adom, ennek valahogy nagyon örülni szoktak :D

2016. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
ez miért lenne szemét? akkor vegyél valami pórfogót neki .... istenem már itt segíteni se lehet mert leugatnak a bunkó ""nők""............
2016. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8.: Értelemszerűen azt az előtted hozzászólónak írtam, te voltál az egyetlen, aki hasznos választ adott.

7.: Az órál nem ajándék, hanem a szexszel együtt jár. Szerintem szomorú, ha te azt azt ajándékba, szívességként adod...

2016. jan. 20. 16:51
 10/33 anonim ***** válasza:

én ennek örülnék most nagyon ♥


[link]

2016. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!