Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire borulna ki a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire borulna ki a párod, a válaszaid láttán?

Figyelt kérdés
Az itteni, különösen a felnőtt párkapcsolatok témakörben valaha feltett kérdéseid és elküldött válaszaid miatt. Ha most nincs párod és jó megkeseredett kijelentéseket teszel... és a jövőben a kedvesed valaha belepillantana... mennyire várható, hogy jól kiborul? 😃
2016. márc. 12. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Mehetnék a psycho dokihoz, mert "többszörös személyiségzavarom" van. De én még örülnék is ha elküldene :D Kiakasztanám az orvost is, mert hogy az én bajomra nem jön rá az hóóóóóóót-zicher!
2016. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 VirágésBence ***** válasza:
61%
Ha elolvasod a nevemet rájössz, hogy mennyire titkolom a barátom előtt a dolgaimat, pedig már olyat is leírtam, hogy mi nem tetszik az ujjazási technikájában.
2016. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem semennyire.
2016. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

#2


Vidám lehetett a vacsora aznap :D

2016. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Eszem a mutatóujjatokat... ne pontozzátok már le a válaszokat, kis hópihék.
2016. márc. 12. 23:05
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
El sem hinné hogy ezeket én írtam, szóval nincs nagyon titkolnivalóm. :D
2016. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:

Látott már jó párat és semennyire.

Itt sem vagyok más,mint az életben,így nincs nagy difi.

2016. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
A mostani barátom nem ért magyarul, szóval nem gáz. De ha értene, se akadna ki, pontosan tudja, hogy melyik válaszomat szánom komolynak, melyiket pedig trollkodásnak. Ismer, tudja milyen vagyok, nem akadna ki egyáltalán, és ezt 100%os biztossággal ki merem jelenteni.
2016. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#2 De legalább vele is megbeszélted, hogyan csinálhatná jobban?
2016. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem beszel magyarul es a valaszaim ill kerdeseim alapjan mar elvalt volna, de legalabbis krizisben lenne a hazasagunk:-))
2016. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!