Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi picsogó nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melody Dy kérdése:

Miért van ennyi picsogó nő? Régebben ez a pasik privilégiuma volt, nem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasik privilégiuma a picsogás????

Elég szánalmas egy nőtől is,de egy pasitól...

Kifejthetnéd mit értesz picsogás alatt!

2016. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

„Picsog (ige)

Szipogva sír; gyermek vagy nő sírdogál félregörbült szájjal, szivárgó könnyekkel, csendes, meg-megszakadó szipogással vagy kényeskedve, nyafogva, panaszosan; pityereg.


A kisgyerek picsog, mert kicsúfolták őt. A verekedés után mindkét gyerek picsog, így nehéz kideríteni, hogy ki kezdte az összetűzést.”

[link]


A kényeskedésre, vagy a nyafogásra gondolsz-e, mint régi férfias kiváltságra?

2016. márc. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudtam, hogy a pasik "privilégiuma" az volt, hogy kőkemény, megrendíthetetlen sziklaszilárd jellemük volt, már-már érzéketlenek voltak és nem mutatták ki az érzelmeiket.


Melody Dy, hol élsz te? Inkább manapságra jellemező a sok picsogó hímnemű egyed!

2016. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Picsog = siránkozik, nyafog, kifogásokat keres.

Ebben a rovatban is lassan több lesz a picsogó nő, mint a picsogó férfi.

2016. márc. 13. 08:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4: És szerinted ez a pasik privilégiuma, hogy siránkoznak és kifogásokat keresnek? :D Tényleg nem ertem.

Másrészt, amit írsz még csak nem is igaz, itt kb minden 2. kérdést az általad picsogónak nevezett férfiak írják, kevés nőt látok itt picsogni, legalábbis sokkal kevesebbet, mint férfit.

2016. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan! Szerinted síránkozni,nyafogni és kifogást keresni férfi privilégium???

Csak mert én nem sok ilyen férfival találkoztam,amelyik meg ilyen volt,attól elköszöntem.

2016. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az összes listás kislány csak sikertelen picsogó. De ez csak egy példa.
2016. márc. 13. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Itt több a siránkozó férfi

2. A picsogás mindenkitől szánalmas, de mivel a férfiaknak kéne a közfelfogás szerint érzelmileg szilárdabbnak lenni, pont tőlük kevésbé tolerált a "picsogás".

Így adja magát a harmadik kérdés:

3. Te melyik világban élsz?

2016. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Én is vettem észre,hogy régebben több volt a miért nincs nőm kérdés,mostanában meg a "jogosan sértődtem meg" kérdések szaporodtak fel és persze,hogy 99%-ban nem jogos,hanem hszti a nő részéről.
2016. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig is több volt nemtom melyik univerzumban élsz.
2016. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!