Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki öngyilkos akart lenni régebben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 03:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült neki, akkor igen.
2016. jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak ha sikerült is neki.
2016. jan. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fish1 ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha azóta már lelkileg összeszedte magát (nem csak időlegesen), akkor igen.

Ha még mindig labilis, akkor egész biztos, hogy nem.

2016. jan. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak ne kívánj neki szóban olyan dolgot amit később megbánsz, mert a végén tényleg megteszi! (pl. rohadj meg stb) :D
2016. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Persze. Addig a pontig jól el is lennénk, amíg nem kezdi el az én véremet szívni. Azonnal szakítanék, ha azt látnám, hogy nyünnyög, kínlódik és ezzel egy időben nem tesz érte, hogy neki jobb legyen.

Azt vallom, hogy egy szomorú embernek is lehet boldog élete, ha van aki boldoggá teszi, de ha neki az a kényelmes, hogy szar az élete és, hogy szomorú, akkor ne szenvedjen már feltűnően, és ne panaszkodjon orrba szájba...

2016. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen régen...pl 15 éves korom körül nekem is megfordult a fejemben az öngyilkosság,de akkor nagyon-nagyon gyenge lelkiállapotban voltam.Meg csak megfordult a fejemben,sosem tettem meg.Számomra az egy gyenge lelkiállapotú ember,aki sűrűn gondol öngyilkosságra,vagy próbálkozik is vele.Lelki szinten engem is lehúzna,azért megpróbálnék neki segíteni,az ilyen embereknek ez kell,sokat beszélgetni velük,foglalkozni velük,mellettük lenni stb.
2016. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudnék tisztelni egy rakás szerencsétlenséget, aki még egy öngyilkosságot sem tud rendesen végigcsinálni. Az ilyen nem való semmire.
2016. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2016. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen. Az sokkal meghatározóbb, hogy jelenleg mi van vele, mint az, hogy mi volt vele. (nem elhanyagolható, de a meghatározó a jelen)
2016. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!