Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác a buliban fél óra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác a buliban fél óra táncolás után se hagyja magára a lányt (nem keres másik partnert), és az elérhetőségeit is elkéri, mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Szombat este voltam bulizni. A 3 éves kapcsolatomnak a múlt héten lett vége, így ez volt az első alkalom, hogy idegen pasikkal táncoltam. A negyedik srác (az utolsó táncpartnerem aznap), aki táncolni hívott, nagyon kedves és figyelmes volt, fél órán keresztül táncoltunk (beszélgetni is próbáltunk, de a hangzavarban nehezen ment). Tánc közben néha gyorsan, néha lassan egymáshoz bújva lépkedtünk, és egy idő után már simogatta a kezemet, próbált gyengéden közeledni. Nem hagyott magamra, és amikor kimentünk a friss levegőre, még a kabátját is odaadta. Próbált megcsókolni tánc és séta közben is, de azt nem engedtem, mert nem akartam kihasználni, hogy őt csókolom, de esetleg még az exem képzelem a helyébe. Azóta viszont csak ő jár a fejemben, nem az ex, szóval kicsit bánom, hogy nem engedtem neki a csókot. Mielőtt elbúcsúzott, mert ment haza másik városba, elkérte a telefonszámomat, de azt mondta, először Facebookon próbál megkeresni, hogy legyen benne kihívás (elég gyakori a nevem). Szerintetek ezek után számítsak rá, hogy keresni fog? Mert tudtommal a bulikban nem lehet egy éjszakánál többre pasit fogni az esetek nagy többségében. Vagy van remény? :)

2016. márc. 14. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolat után ilyen gyorsan. Komolyan? Lehet én vagyok rosszul összerakva. Már kezdek gyanakodni.



Ha felkeres akkor beszélgettek ha nem akkor valószínűleg egy éjszakára kellettél volna neki, de szerintem keresni fog.

2016. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem az előző barátomat, viszont az utolsó időben nagyon sok bunkó megjegyzése volt, amit nem tudtam hova tenni. Végül ő szakított. A múlt hetet végigbőgtem, fogytam 3 kg-ot, mert alig ettem. De rájöttem, hogy felesleges így magam alatt lenni, úgyis vége. Ezek után az, hogy négy pasival táncoltam, és egyiknek sem hagytam, hogy megcsókoljon és taperoljon, nem hiszem, hogy ez olyan nagy probléma. Valahogy túl kell lépni az előző pasinak, mert ha folyton miatta szomorkodok, csak nekem lesz rosszabb. Vagy te miért lepődtél meg így?
2016. márc. 14. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed, ha kicsit is normálisan van összerakva a srác, és komolyan gondolkodik, nem csak egy menetre, akkor nem fog számítani neki, hogy nem hagytad hogy megcsókoljon.
2016. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te is így gondolod. 😆✌ Igazából tegnap hajnalban váltunk el, azóta be vagyok zsongva, hogy majd keresni fog. Nagyon udvariasnak és értelmesnek tűnt, nem olyan tipikus nagyarcú menőgyereknek. Szóval bízok benne, hogy igazad lesz. 😄
2016. márc. 14. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Noknel altalaban a legjobb bufelejto az, ha van masik pasi. Egy no a kapcsolatbol is konnyebben kilep, ha mar megvan a kovetkezo. Szoval, szerintem ne a multon sirankozz, hanem lepj tovabb. Ha erdekel a srac, akkor talalkozz vele es ismerd meg. Nem biztos, h jo otlet azonnal beleugrani egy masik komoly kapcsolatba, de masokkal ismerkedni mindenkeppen bufelejto ilyenkor :)
2016. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak tanulságként írom: ne dőljön be senki, a pasi nem keresett 😅😅😅
2016. márc. 19. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!