Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszett egy srác, de közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett egy srác, de közben megismertem egy másik pasit, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Két hónapja személyesen megismertem egy srácot, beszélgettünk interneten és mindig úgy volt, hogy találkozunk. Ám fix időpont sosem lett megbeszélve, mert a munkája miatt sosem tudta mikor ér rá. Megértő voltam vele és türelmes, úgy voltam, hogy majd ha ráér találkozunk. De már kezdett idegesíteni és egyre jobban zavart, hogy mindig a munkája az ok...

Viszont közben megismertem valaki mást is, szintén személyesen. Ő nem tudom többként tekint-e rám mint barát, de nekem nagyon megtetszett... Eléggé lelkiismeretfurdalásom van most emiatt és nem tudom mit tegyek.

Az első sráccal úgy látom nem jutok egyről a kettőre. Volt többször is, hogy én kérdeztem rá, hogy mikor akar találkozni, illetve, hogy akar-e még. Azt írta, hogy akar találkozni, de a munkája... Azt is írta, hogy nem szórakozik velem... Bár kezd nem úgy tűnni.

Hab a tortán, hogy a második srác miatt egyre inkább kezdem elfelejteni az elsőt... A másodikkal elkerülhetetlen, hogy ne találkozzak sűrűn.

Ti mit tennétek a helyemben? Köszi a válaszokat előre is.


21L


2015. jan. 31. 22:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Plusz infó még, hogy az elsővel találkoztunk volna a héten... írtam is neki a hét elején, gondoltam megbeszéljük mi lesz, de egyszercsak nem írt vissza...
2015. jan. 31. 22:34
 2/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ket vas egy tuzben,most oke,de azert ne huzd sokaig.
2015. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tartok két vasat... A másodikkal nincs semmi csak tetszik. Az elsőt meg nem tudom lezárni... nem lehet vele normálisan beszélni
2015. jan. 31. 22:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Bár én srác vagyok, és volt olyan, hogy találkozgattam egy lánnyal, de ő megismert mást, és vele jött össze, mégis azt mondom, hogy ha az első fiú nem keres, és sose jön össze a randi, akkor nem vagy köteles rá várni. Nyilván előfordul, hogy közbejön ez-az, az is megeshet, hogy mondjuk félénkebb, de valamit azért neki is illene lépnie. Mindenesetre még szerintem ne passzold le őt, mert lehet, hogy a 2. srác nem gondol rád "úgy", de azért próbáld ügyesen alakítani a dolgokat.
2015. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megmondod h cshao. Mégis mit kéne csinálni?
2015. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy akár akar a második tőlem valamit akár nem, miatta egyre inkább kezdem elfelejteni az elsőt...

Pont rosszul jött ki, mert egy hete mondta az első, hogy ezen a héten már tudunk találkozni, így írtam neki kedden, hogy hátha végre találkozunk. Pár mondatot váltottunk és egyszercsak nem írt vissza. Azóta se. Én meg utána összefutottam a másodikkal újra. Nem titok egy helyen dolgozunk, így elkerülhetetlen, hogy ne találkozzam vele.


Csak hibásnak érzem magam. Lehet, hogy az első tényleg nem ér rá, bár két hónapig folyamatosan kétlem...


Nem tudom mit kéne csinálni. Próbáltam már az elsővel megbeszélni, hogy mi van velünk vagy mi nincs, de nem adott értelmes választ. Igérget, hogy majd találkozunk, de nem lett eddig se belőle semmi.

2015. jan. 31. 22:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha két hónap alatt nem jött össze semmi, akkor az azért elég érdekes. Őszintén szólva nem hiszem, hogy nem lenne rád ideje, mondjuk oké, hogy néha nem könnyű előre tervezni, de megoldható lenne, ha akarná, legalábbis szerintem. Plusz ha nem is hajlandó megtárgyalni, hogy akkor mi van veletek, az már elég gáz.
2015. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom vele megbeszélni. Olyan érzésem volt nála sokszor mintha beszélgetni akarna, meg nem akarná, hogy túllépjek rajta, de viszont találkozni meg már nem akart, vagy nem tudott.

A másodikkal meg lehet csak haveri viszony van, de pár nap alatt nagyon jól kijöttünk egymással, és többnyire ő kereste az én társaságom.

2015. jan. 31. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:
A másodikkal vigyázz, mert könnyen elcsavarhatja a fejed, és lehet, hogy csak dugópajtinak akar, de ki tudja. Az első meg... hát talán ő maga sem tudja, mit akar, vagy fél közel engedni magához másokat, nem tudom. De én azt tartom, hogy ha valaki igazán találkozni akar, akkor tesz is érte valamit. Valahol megértem, mert én is nagyon nehezen tudok akár csak pár napra előre is tervezni sok minden miatt, de azért megpróbálnék megoldást keresni, és nem zárkóznék el a dolgok megbeszélése elől.
2015. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Persze vigyázok a másodikkal.

Az elsővel kapcsolatban pedig:

Azok után is félne közel engedni magához, hogy két hónapig türelmesen vártam? Nem erőltettem semmit. Egyszer akadtam ki, de akkor is nyugodtan leírtam, hogy beszéljük meg mi legyen, mert én nem szoktam senkivel sem szórakozni, de kezdek kételkedni abban, hogy ő mit szeretne tőlem... Itt se jutottunk előrébb... Azt mondta majd válaszol... De azóta se. Gondolkoztam azon, hogy utána talán megint rá kellett volna kérdeznem mi a válasza, de nem akarom belőle kihúzni a válaszokat, meg úgy gondolom, hogyha érdekli a kettőnk dolga akkor tesz is érte. Oké tett, írta, hogy szeretne találkozni, meg hogy szép vagyok stb. De ezek szavak... tettek még nem voltak.


Mára már nem tudom, hogy haragszom-e rá. Eléggé összezavarodtam, sokszor úgy érzem, hogy jobb lenne ha nem is keresne többé...

2015. jan. 31. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!