Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejön egy csaj, de elkezdes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejön egy csaj, de elkezdesz vele közönyösen viselkedni, mert megtudod, hogy nem lehet köztetek semmi, akkor már örökre lemondtál róla?

Figyelt kérdés

Lemondtál róla mint nőről és mint havernőről is? Innentől sosem vagy már rá semmilyen szinten kíváncsi?


A csaj foglalt, azért nem lehet köztetek semmi.


2016. márc. 14. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nyilván. minek olyan busz után futni amire nem szállhatsz fel ?
2016. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha kedveled mint embert, miért ne lehetnétek barátok?

Nem kell azonnal eldobni és bunkón viselkedni, mert van barátja.

2016. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lemondok róla. Főleg ha foglalt. Közönyösen azért nem viselkedek vele, mert normális vagyok.

Azért mert nem kaphatod meg, nem kell közönyössé válnod. Egy nő nem tárgy. Csak egy durcás buta ember viselkedik így.

2016. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 VirágésBence ***** válasza:
Egyértelmű, igen, ha közönyösen viselkedek akkor már havernak se kéne.
2016. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát értelemszerűen, ha nem jövök be neki akkor le kell mondanom róla ez nem is kérdés. Széllel szemben nem lehet... ahogy tartja a mondás. 22/F (Abban meg nem hiszek, hogy lehet barátság belőle.)
2016. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy a szimpátia kölcsönös, én a nő vagyok amúgy. Nem akarom ezt erőltetni, csak nem tudom most be van sértődve vagy mi baja van, hogy ilyen lett.

Munka miatt még úgyis hallunk egymásról, ezért jó lenne valami normális viszonyulás.

2016. márc. 14. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem viselkedek vele közömbösen, pusztán kevesebb dolgot osztok meg magamról, ha kiderül, hogy kapcsolatban áll, de ugyanúgy szóba állok, viccelődök, poénkodok vele, csak éppen nem produkálom magam feleslegesen, hanem mint egyszerű ismerősként kezelem a csajt.
2016. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyenkor vérig van sértődve és duzzog, mint egy óvodás, akitől elvették a játékot.
2016. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori, mert én férfiként éltem meg nemrég egy hasonló esetet. Munka miatt szintén hallani fogunk még egymásról.

Úgy éreztem, hogy kialakul közöttünk valami, de aztán megtudtam róla, hogy foglalt, ezért kissé visszahúzódtam a csigaházamba.

Szeretnék vele normális munkakapcsolatot kialakítani, esetleg valami barátságfélét, de mint nő már nem jöhet szóba.

Nem tudom, kinek milyen igényei vannak a párkapcsolatban, de nem szeretnék harmadik lenni, úgyhogy most kicsit át kell kalibrálnom a "szoftvert", mert nem szeretem, ha valaki teljesen hülyének néz.

Az a bajom a kedves hölggyel, hogy mindezen körülmények ellenére (tudja, hogy tudom, hogy van pasija), továbbra is flörtöl velem. Erre viszont már nem tartok igényt.

Ahogy az előttem lévők mondják: minek olyan busz után futni, amire nem szállhatsz fel?

Jön még busz, csak meg kell várni. Én várok.

2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9, na ez pont olyasmi, mint ami velünk történt.

Jól megfogalmaztad, visszahúzódott a csigaházába.

Lehet, hogy ez a bizonyos "szoftverátkalibrálási" időszak miatt lett ilyen távolságtartó? Vagy ez a hirtelen csend a részéről mit jelent?


Én amúgy nem csinálok semmit, nem flörtölök vele, nem is beszélünk szinte, de nekem egy szimpatikus ember és örülnék, ha nem úgy tekintene rám mint egy munkaeszközre.

2016. márc. 14. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!