Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt szeretőm nem hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt szeretőm nem hagy békén. Pedig sosem szeretett. Nem értem mit akar?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel összejártam bulizgattunk de semmi komoly (részéről) Túltettem magam rajta és lett egy párkapcsolatom őt pedig letiltottam.Azóta egyfolytában zaklat,van hogy naponta ötször felhív,idegen számokról zaklat,félmeztelen fotókat küld.Mi ütött belé?!Ennyire jó voltam az ágyban vagy csak bántja az egóját hogy az egyik "csaja" otthagyta?
2016. márc. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bántja az egoját, hogy találtál mást, akivel boldogulsz. Azt gondolta úgy rángat madzagon, ahogy akar, nem így lett.

Ugyanabban a szituban voltam, amiben te, csak én megtudtam értetni az illetővel, hogy részemről ez ennyi volt.

Éreztem rajta, hogy nagyon élvezi az egészet egészen addig, amíg ő irányít. Akkor találkoztunk, amikor ő akart. Én nem számítottam. Aztán a sarkamra álltam és kijelentettem, hogy részemről ennyi, én ezt nem bírom elviselni úgy, hogy többet érzek iránta. Megszüntettem minden kapcsolatot. Még hónapokkal később is írt, hogy kezdjük előről, persze ismét csak ilyen "tingli-tangli" kapcsolatban. A válaszom az volt, hogy majd akkor jöjjön, ha komolyan vesz. Azóta sincs senkim, de jobb így nélküle.

Nyilvánvalóan bántja az egoját, hogy elvesztette az irányítást fölöttem, szerintem nálad is ez lehet a gond. Egyszerűen írd meg neki, hogy részedről ennek vége van, lezártnak tekinted és ha továbbra is zaklat, akkor az illetékes szerveket értesíted, mert nincs szükséged meztelen képekre, sem ismeretlen hívogatásokra.

2016. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
74%

Figyelj, olyan nincs, hogy valakit nem hagynak békén. Minek kérdezed, hogy annyira jô voltàl- e az àgyban, vagy csak az egojàt tetted tönkre? Ha nem érdekelne, ezzel sem foglalkoznàl, csak mielőbb megszabadulj tőle.

Na, ez a része mindegy. Megírta az #1 Vàlaszolô is. Ha neked egyedül nem megy, kérj segîtséget a pàrodtòl. Szép szòval kell lerendezni.

Ha nem megy, menj a rendőrségre, bizonyìtékod van.

Intézik, ez biztos, de szàlljatok màr le erről a dumàrôl, hogy nem tudom leràzni, mert ilyen nincs.

2016. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts telefonszámot. Én ez tettem.
2016. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem érdekel engem?!AZt írtam hogy túlléptem rajta.De így hogy óránként üzenget nyilván újra eszembe jut.És nem véletlenül tettem fel a kérdést sem.Szimplán kíváncsi vagyok rá hogy mi visz rá egy embert arra hogy egy számára semmitmondó kapcsolat után kapadozzon...
2016. márc. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!