Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta azért nem keresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta azért nem keresett hónapokig, mert belém szeretett és el akart felejteni. Ti elhiszitek, hogy van ilyen vagy csak dobták és nálam akar vigasztalódni?

Figyelt kérdés
Flörtölt velem, de nem történt semmi (se csók, se puszi) majd pár hét után szó nélkül lelépett, most meg csak úgy a semmiből megjelenik és közli, hogy azért tűnt el, mert nem akarta megcsalni a barátnőjét, de belém szeretett és engem választ.
2014. nov. 3. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...lehet igazat mondott de ehhez ismerned kell jól h tudd igazakat mond vagy sem :/ de van ilyen szitu,igen :)
2014. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Életszagú történet.

de van amikor makacssàgból nem keresik a felek egymàst mert mindkettőben van tüske.


De az is lehet hazudik és röhögnek rajtad milyen naìv hiszékeny vagy..

minden lehet

2014. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tokjo ha te is szereted, szuper dolog es jo olvasni h van ilyen:-))))))Nalam is ilyesmi van es igen, szerintem oszinte volt veled:-)))))))
2014. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretem, csak nem esett jól, hogy eltűnt. Meg is beszélhettük volna a dolgot, elfogadtam volna, hogy a barátnőjét választja, akkor most sokkal könnyebben venném a jelentkezését. Így most sokkal nehezebb, hogy hónapokig csak az járt a fejemben, hülyített vagy tényleg tetszettem neki...
2014. nov. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!