Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak nagy valószínűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nagy valószínűséggel fitymaszűkülete van. Jövőhéten megyünk orvoshoz. Az orvos hogyan tud ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró műtéti beavatkozással. Utána egy kis ideig nem lehet szex, mert fájni fog neki, ez kb 1-2hét, utána minden rendben lesz, de ezt majd a doki úgy is elmondja.
2008. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy tudom, hogy ezen az orvos körülmetéléssel szokott segíteni, de lehet, hogy tévedek.
2008. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem szűkületem volt. Körülmetélik majd a barátod, ami után elvileg 1 hónapig nem lehet semmi. Ha érdekel ez így megy: 2 hét után már kézzel csináltuk a bnőmmel, az már annyira nem fájt, 4 hét után már szopott, az nem fájt, de sajnos nekem elrontottáka műtétet szal szxre 2 hónapot kellett várni:S de ha jó dokihoz mentek 1 hónap és tökéletes lesz. Amúgy a körülmetélésről: Szebb, sokkal higénikusabb, és mindig nedvtelen, szagtalan lesz a párod pénisze. Nagyon előnyös. Jah és 1 fontos: sokkal tovább fogja bírni a szexet, mint 1 átlagos pénisz, ezt nem én mondom, kutatások bizonyítják. Szóval ez egy nagyon jó dolog, mondjuk nekem nem volt sajnos jó élmény, a műtét miatt, de nem bántam meg. Sok sikert!
2008. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem metélik körül! Ne riogassátok már...

Kicsit bemetszik, aztán pár nap gyógyulás...

2008. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom a srácot, fájni fog neki, mármint nem az, hogy annyira durva, de bizony a családfa elég érzékeny terület :)
2008. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok,és az 5.-nek üzenném, hogy biztos neki is szűkülete volt, hogy jobban tudja mint én.. Ez metéléssel történik hidd el..
2008. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire komoly a szűkület, mert ha csak enyhébb akkor tényleg csak bemetszik a bőrt.
2008. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!