Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány órakor szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hány órakor szoktátok bevenni a fogamzásgátlót? Miért pont akkor?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, aki szed :)
2016. márc. 15. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig este fél hatkor, és csak azért mert akkor mindig itthon vagyok :)
2016. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön reggel felkelés után. Az ágyam mellett van, így mindig eszembe van.
2016. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Este 9 körül. Akkor csak ritkán nem vagyok otthon, és akkor még biztosan ébren vagyok, a többi időpont változó.
2016. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkelés után. Egy kis fogamzásgátló, kísérőnek egy nagy korty kávé és multivitamin :) Így biztos nem felejtem el mert a reggeli rituálé része.
2016. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én este 9-kor, mert akkora általában már hazaérek. Igaz, a táskámba tartom mindig a tablettát, de jobb szeretem otthon bevenni
2016. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Én este 8-kor szoktam bevenni, mert akkor még biztosan fent vagyok minden este (vannak elég fárasztó napjaim, amikor viszonylag korán beesem az ágyba), reggel viszont elég változóan ébredek. Így amikor este lefekszem még mindig át tudom gondolni, bevettem-e a tablettát, és be tudom pótolni néhány óra csúszással. Hátránya, hogy ha teljesen elfelejteném, akkor reggel már késő lenne pótolni.
2016. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen este 6 körül vettem be akkor már itthon voltam, de még nem indultam el. Ez most pár évvel később módosult este 9re. Reggel nem tudnám, mert mindig máskor kelek, valamikor rohanok így meg van időm megnézni, átgondolni hogy na most mi van. Az íróasztalomon tartom.
2016. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Este 9-11 között.
2016. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 VirágésBence ***** válasza:
Este fél hétkor, mert reggel hs lehetőségem van csak délben kelek és ilyenkor általában otthon vagyok, ha meg valamiért nem vagyok otthon akkor is a táskámban van.
2016. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Este 9-kor veszem be, mert akkor általában már itthon vagyok. De egész nap a táskámban van, így mindig jön velem, tehát nem kell aggódnom akkor sem, ha épp nem vagyok még otthon.

19L

2016. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!