Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pont karácsonykor fog megjönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timikelacika kérdése:

Pont karácsonykor fog megjönni én nem szeretném, nem szedek fogamzásgátlót de ha elkezdem szedni most hogy már elmúlt valamikor, akkor amig be nem szedem a 21 dbot akkor nem jön meg ki tudom tólni vele?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most terhes leszel nem jön meg.
2014. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, hány éves vagy és mennyire vagy visszamaradott mentálisan, de abban biztos vagyok, hogy neked nem szabadna se fogamzásgátló tablettát szedned, se szexelned, se semmi hasonlót csinálnod. Első körben tanulj meg tisztességesen kommunikálni, mert az az egyetlen darab vessző a kérdésedben édes kevés, a helyesírási hibákról nem is beszélve. Neked a fejedben is ennyire értelmetlenül vannak összerakva a gondolatok?
2014. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mensi első vagy ötödik napján szabad csak elkezdeni a fogamzásgátló tablettát. Így már nem.
2014. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
Te valami speciális fajta hülye vagy, ugye?
2014. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mama mindig azt mondta az a hülye aki mondja!!

Egyébként nem nem vagyok hülye, ba.. meg te nyomorult , hogy jössz te ahhoz, hogy lehülyéz te szerencsétlen,az ilyen emberektől hányok, sztem jobb ha te nem is nézel ilyen oldalakat, hanem inkább kussolsz és magadba nézel egy kicsit!!Legyél boldog hogy te mindent tudsz az életről te idióta!!Azt se tudod ki vagyok, mi vagyok és milyen vagyok, de nálad biztos jobb te speciális marha!Felteszek gyorsan egy ártatlan kérdést ami egy marhaság az biztos, te meg osztod az észt ki vagy te, húzzál le az oldalról te agyban nagy!!!Jók a veszők te barom???

2014. dec. 3. 08:47
 6/7 anonim válasza:
61%

Váó.

Nem csak hülye vagy, hanem egy tapló állat is.

Mondjuk ez a kettő általában együtt jár, gondolhattuk volna.

2014. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

váó mi??


Talán már hülye annyira nem is!!!

Tapló állat igen most az voltam, felvettem a TE stílusod!!

Úgy válaszoltam, ahogy TE, ezt is gondolhattad volna te agyas!

Nem tudsz te semmit, nem ismersz!

puszika

2014. dec. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!