Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen félek egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen félek egy párkapcsolattól. Mit tegyek, szimplán fogadjam el és kész? Miért van ez?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, aki régebben nagyon zárkózott volt, barátnői sem nagyon voltak, az osztályát nem szerette. Most egyetemistaként kinyíltam, lett néhány nagyon jó barátnőm, fiúkkal is elég jól elbeszélgetek, van is egy közelebbi fiú barátom, de nem jön be, csak suliügyekről szoktunk beszélni.

Néha eljárok bulizni is a barátnőimmel és igaz, még egy csalódásom sem volt (mármint úgy, hogy pasim sem volt) és már most azt érzem, hogy minden pasi meg akar fektetni, ki akar használni, egyszerűen egy barátságnál mélyebb kapcsolatra nem vagyok velük képes. A csávó, akit a suliügyek kapcsán írtam (vele már 2 éve levelezünk) nem jön be külsőre, pedig egyébként nagyon rendes. Egy srác volt az egyetemen, aki meg nagyon bejött, de valahogy jól félreértettük egymást (még csokit is adott, de azóta semmi, hiába próbáltam vele kezdeményezni).

Mivel az egyetem se úgy megy, ahogy szeretném, jártam pszichológusnál, aki szerint nincs semmi baj velem. Energikus vagyok, sok hobbim van, de már megőrjít ez a pasi ügy...próbálok tenni érte, eljárni ismerkedni, sportolok, diétázom, de folyton falakba ütközöm.



2016. márc. 15. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd szólj már lègyszi, ha kitaláltál valamit, mert én is ebben a helyzetben vagyok.:s
2016. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben :) Természetesen nem adtam fel, minden építő jellegű választ előre is köszönök! Priviket kérlek ne írjatok, csak ha a kérdéshez kapcsolódik :)
2016. márc. 15. 12:46
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

1. minden pasi megfektetni akar. Ez szikla szilárd tény. A kérdés mindig az, hogy az ágyon kívül is el lehet-e vele lenni, és egy tartalmas kapcsolatot létesíteni. A dzsigolótól, a nyakkendős úriemberig, a strébertől, a bunkó rossz fiúkig - mindegyik szexet akar. El kell fogadni, túl kell lépni rajta.


2. Az első kapcsolat szerintem mindig tökölős és nehezen jön. Akkor teljesen úgy kezeljük a dolgot, mint egy Disney hercegnős mesét. Az első választás egy életre szól és ezért nagyon fontos, hogy elsőre sikerüljön megfogni a királyfit. Nagyon nekifeszülünk a témának. Feleslegesen. Mert aztán pár év után jönnek azok a gondok amit a legtöbb YA, szerelmes könyv és mesefilm elhallgat. Amikor beleunsz a kapcsolatba, elmúlik a szerelem és a szeretettel nem tudsz mit kezdeni, amikor kiderül, hogy változtok és nem biztos, hogy úgy, hogy az harmonikus kapcsolatot eredményez... stb.


3. Szerintem pasi ügyeid nagyon nincsenek, most. Egy kicsit lazábbra kéne venni a figurát, az több férfit vonz. És akkor lehet válogatni is.

2016. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba vagy egy normális gyülekezetbe, ott is vannak jó vágású fiatalok, ott ismerkedj ha komoly dolgokon gondolkozol. (komolyan) Vagy készülj a csalódásra és azt csinálod amit az egész világ. Ismerek olyan férfit, akik akár 3 hónapig is kitartóan udvarol, hogy megkapja a lányt, ill. a bugyiját, aztán csá. Nincs tuti recept, de azért nem mindegy hogy discoban kezdessz neki vagy normális helyeken.
2016. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt még se jó se rossz tapasztalatod,ezért nehéz kezelni a dolgot,hiszen nem tudod mit hogyan tegyél.az h.le akarnak fektetni az valahol természetes,hisz egy normális kapcsolatban fontos a szexuális vonzalom is.amúgy az is hozzá járul,hogy milyen lesz a továbbiakban.ha még szűz vagy (gondolom) akkor szerintem az első pár randi után érdemes ezt megemlíteni mivel ez így korrekt.amúgy akinek van tapasztalata az is fél belevágni,hisz nem tudni mi sül ki belőle,de kockázat nélkül nincs siker sem.
2016. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!