Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ha módotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha módotok lenne rá akkor viszonyt folytatnátok több nővel?

Figyelt kérdés
Pl adott egy nagyon hosszú komoly párkapcsolat, amellett pedig lenne egy úgymond szerető státuszú lány mellettetek. Mennyire lenne ez helyén való? Imponálna nektek?
2016. márc. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mert sajnos még eggyel sem volt eddig szerencsém folytatni bármit, néhány siralmas barátzónás beszélgetést leszámítva.

Biztos jó lehet annak aki ezt megteheti, de az biztos nem is néz ki annyira pocsékul mint én.

2016. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:
Nem. Lehetne,de nem az én világom.
2016. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, nagy étvágyam van.

Ideális lenne 2 szerető plusz az asszony.

Mellettük max alkalmi partnereim lennének csak.

2016. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!