Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "KELL" mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "KELL" mindenkivel baráti viszonyt kialakítani? És nem szólni ha gond van, mert "barát"? Folyton kioktat erről, neki van igaza?

Figyelt kérdés

Barátom ilyen, hogy mindenkivel baráti viszonyt akar kialakítani, olyanokkal akikkel felesleges, sőt nem kellene! Mközben vannak rendes barátai amúgy. Az autószerelő most a legsúlyosabb példa, szerintem azzal pont nem jó, mert az idő-minőség-pénz rossz irányba arányos a barátság szintjével...5 hónapja van nála az autó és nem meri egynél többször felhívni mert "megharagszik rá, majd visszahív, megvárom" (nekem dolgozik könyörgöm, fizetek neki, jogom van tudni, hogy mi van, nem??!), jelenleg a szerelő egy hete nem veszi fel(!!)... Magában forr inkább vagy nekem magyarázza a dolgot. Én már elmentem volna hozzá vagy addig hívogatom amíg fel nem veszi... Ezt nem akarja megtenni és velem veszekszik, hogy az milyen dolog lenne!


Tőlem kérdezgeti, hogy de miért nem vagyunk barátok ezzel-azzal, barátnak miért mondok olyat hogy adja vissza a könyvem, miért hívogatom az orvosomat (amikor másodszor próbálom meg később) hogy időpontot kérjek, várjak.. stb. Majd visszahív...

Az orvost azért mert gond van pl. és fizetek neki, nem fog visszahívni mert nem írja be a számot a telefonjába, csak bemutatkozás utána tudja ki vagy. A baráti dolgot meg: mert nincs rá szükségem, van akivel jobb a 3 lépés távolság, egyszer találkoztunk, évente 1x (vagy annyiszor se) beszélünk, feleslegesnek érzem. Ismerősök vagyunk és ennyi, látjuk egymást köszönünk.


2016. febr. 28. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Pasid egy töketlen. Ha nem akarsz belekényszerülni mellette a házsártos szörny, vagy az anyucika szerepbe, hogy mindenért neked kell szólni, ő meg nagy bociszemekkel csodálkozik, hogy te miért vagy dühös, hiszen még csak 6 hónapja ígérgeti, hogy elintéz valamit... ha ezt nem akarod, akkor nagyon gyorsan hagyd ott.
2016. febr. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!