Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha visszautasítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha visszautasítotok egy nőt, elmondjátok őszintén mi a baj vele, vagy inkább szépítetek?

Figyelt kérdés
És ha konkrétan rákérdez mi a probléma vele?
2016. márc. 16. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Csak visszautasítom, minek fűznék hozzá bármit?
2016. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig megmondom a frankót, aminek mindig sértődés a vége. Az igazságot sosem akarjátok hallani.
2016. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetemben akiknek mondhattam volna ilyen indokot az lett volna, hogy dagi, így inkább más kitérést mondtam. Biztos tudták ezt magurkról, nem éreztem fontosnak ezt közölni.
2016. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi,elmondom,hogy külsőre vagy belsőre nem az esetem/nem illünk össze.
2016. márc. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szepitve mondom ,ha oszinten mindenhogy megszoktak sertodni
2016. márc. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában csak akkor fűzök hozzá indoklást, ha kérdezi, amúgy nem. Bár elutasítani, csak extrémebb esetekben szoktam nőt. Ha nagyon nem passzolunk. Miattam ne változzon senki drasztikusan, én sem teszem. Ha ezt csinálnánk, akkor már nem mi lennénk. Alapból olyannal kell kezdeni aki valami okból megfog vagy tetszik. :) 29/f
2016. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, a férfiak gyáva férgek, a nagy része úgy hagy ott, hogy nem is mondja meg, te jössz rá két hét múlva magadtól, mikor nem válaszol a hívásodra :D
2016. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!