Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte az átlagos vagy átlagon aluli fiúk-férfiak a legkritikusabbak a szép lányokkal-nőkkel? Miért rosszindulatúak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak velük, én például utálok mindenkit.
2016. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Frusztráció. Számukra elérhetetlen és ez dühöt szül, amit nem tudnak kezelni és tehetetlenségükben lezsólják, kritizálják, mocskolják a szép lányokat.


Rossz stratégia. Majd később ők is rájönnek erre.

2016. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Az első válaszolóhoz csatlakozom, mert én is utálok mindenkit. Szinte mindenkit, de a 2-esnek is igaza van, mert én pl. tudom magamról, hogy sok nőt azért utálok, mert nincs esélyem náluk. De felmerül a kérdés, hogy vajon miért szeressek olyan sunci-punci cicuskákat, akik mással dugnak, engem pedig elutasítanak? Hát az elutasítás olyan, mint a fajgyűlölet, nem szép dolog. :D
2016. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert rasszistak!!!4!4!!!
2016. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez hülyeség! Ahogyan a szép nő fogalma sem egyértelmű. Ti nők kb. egymásnak akartok tetszeni. A pasik meg nem női szemmel néznek rátok. Inkább az lehet a gond, hogy míg téged a barátnőd szépnek lát(vagy csak megszokott), addig egy pasi rád se hederít.
2016. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, h. úgy érzik, sosem lenne esélyük egy olyan lánynál, ezért inkább maguknak is azt bizonygatják, hogy nem is szép az adott nő.
2016. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Én kinézetre átlagon aluli vagyok viszont mellé rendkívül okos, így nem csak azt várom el hogy a lány szellemileg egy szinten legyen velem, hanem kifinomult esztétikai érzékem sem szeretném cserben hagyni.

Szóval aki okos az gyakorlatilag kolostorba is vonulhat, mert sose fog tudni megalkuvás nélkül összejönni valakivel.

2016. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

#7

Nalam is ez van

2016. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Csúnya dolog a szűz, átlagos kinézetű és átlagon aluli férfiak elutasítása. Nekem az, ha elutasítanak olyan, mint a zsidóknak a marhavagon 1942-ben. :D

Ha egy nő nem fekszik le velem az olyan a szívemnek, mint Hitlernek a sztálingrádi vereség. Rosszul esik, ez van. Sajnáltok?

2016. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Mert még nem jutottak el lelkileg, szellemileg arra a szintre, hogy nemcsak a gyönyörű emberek lehetnek szeretetre méltóak. Ők tisztában vannak a külső hiányosságaikkal, mégis csak azt tudják elképzelni, hogy szép nővel jöjjenek össze. Ezért szeretnék, ha ezek a hölgyek elfogadnák őket külsőleg a belső tulajdonságaik miatt (holott nekik a külső az első szempont a lányokkal szemben). Tehát a lány legyen náluk szebb, de lelkileg is érettebb... mégis válassza őket.

Ez ilyen hormonok által irányított, érzelem és értelem nélküli kamaszos álmodozás, viszont elég ahhoz, hogy frusztrálja őket annyira, hogy bosszúból próbáljanak valahogy elégtételt venni a lányokon, pl. rosszindulatú beszólásokkal.

2016. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!