Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves nő és 39 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nő és 39 éves férfi kapcsolata mennyire működőképes?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Működhet is, de nem is.
2016. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Dobj fel egy pénzt.

Ha szavaznom kellene,akkor azt mondom,hosszútávon inkább nem.

Nem értem a kérdést sem,számít valamit az ittenikek véleménye,változik valami?

Úgyis rajtatok múlik.

Vagy a kérdés költői volt?

2016. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Kapuzárási pánik a férfinál, apa komplexus a csajnál.

Szerintem hosszútávon nem igazán működik, de azért lehetnek kivételek.

2016. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
0%
Attól függ h a korosztályod azon debil felekezetébe tartozol-e, akik azt hiszik magukról, hogy ők aztán már nagyon felnőttek, de közben meg igazából roppant gyerekesek.
2016. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Totál működésképtelen!!!
2016. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általánosságban mindenki változik, a fiatal is, az idősebb is! Ha a korkülönbség 3-8 év a férfi javára általánosságban együtt változnak az agyak! A szex működhetne egy életen át is, de nem a farkát/punciját nem bírjuk elviselni a másiknak egy idő után, hanem az agyát!

Az a kérdés hogy ez nálatok hogy fog változni!

Én nem tudom!

2016. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Megpróbálom megőrizni a nyugalmam mielőtt válaszolok.


Ennyiből ezt nem lehet megállapítani.

2016. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig abból indulok ki,hogy akárhogy de a másik nagyon sok évvel előttem jár.Hiába érett valaki,bizonyos dolgokat csak tapasztalat útján ért meg,és ennek következtében a párok sok esetben el is beszélnek egymás mellett,de ennél bonyolultabb persze...
2016. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem látom be miért lenne működésképtelenebb, mint a kisebb korkülönbség esetén. Ne csináljunk úgy mintha ott minden kapcsolat egy életre szólna...
2016. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%

A vélemények után esetleg szakítanál, ha több a negatív vélemény?

Most gondolom nagyon jól megvagytok, de arra gondolj milyen lesz 15-20 év múlva. Ja, és ha működni fog, gondolom gyereket is szeretnétek... hát a gyereknek apa is kell, nem csak anya.

2016. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!