Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik házasok, de nincs semmi szex csak úgy élnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje nem voltatok úgy együtt és ez milyen hatással van a kapcsolatra?
2016. márc. 17. 05:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy azért érdekel,mert már belefutottam néhányszor olyan kérdésbe, hogy szex nélkül lehet e tartós komoly kapcsolata valakinek? Páran írták,hogy lehet igen,mert a kötődés,szeretet az erősebb. Én viszont azt nem értem,ha minden más működik és szeretik is egymást akkor miért pont az intim együttlétek hiányoznak.Ha én beleszeretek valakiben akkor ahhoz testileg is vonzódom,legalább is ez általában így van. Ezért inkább olyanok válaszára lennék kíváncsiak akik így ilyen kapcsolatban élnek,hogy nekik mi erről a véleményük? Nem idősekre gondolok,vagy ahol valamelyik fél betegsége miatt nem jöhet létre,hanem fiatal vagy akár középkorú emberekre akiknél egyébként nem lenne semmi komolyabb akadálya.
2016. márc. 17. 06:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Nalunk ez van lassan ket eve, ez ugy kezdodott, hogy beleszerettem valaki masba es utana abszolut nem kivantam a ferjemet. Vegre visszaeveztem arra a szintre, hogy ujra kivanom, viszont felborult a puncim PH-ja, nogyogyasztol nogyogyaszig rohangalas, es millioszor kitenyesztettek,de telleg csak a PH-al van baj.


Ezzel a legnagyobb baj az, h faj a szex ergo nem csinaljuk es itt allunk szexualis elet nelkul:-))Mindketten jol viseljuk mert nagyon szeretjuk egymast es a kapcsolatunk boldog, de nyilvan van bennunk egyfajta hianyerzet. Valami Balance kupot hasznalok, ami masoknak egy kura, nekem valamiert allati sokaig kell szednem ahhoz, hogy elmuljon ez a dolog:-))


Szoval lehet igy is elni boldogan, nyilvan lehet millio es egy mas dolgot csinalni szexualisan;-))

2016. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó téma. Olyan vélemény is érdekel, ami elméleti oldalról közelíti meg a problémát, nem tapasztalatból?
2016. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!