Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy par akkor is osszeil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy par akkor is osszeillo, ha kulsore ocsmanyul mutatnak egymas mellett?

Figyelt kérdés

Par hete jottunk ossze, nem tudom, mi lesz a dologbol, de oszinten megmondom randan nezunk ki egymas mellett.

O olyan 2m, testes, kigyurt, barna haj, barna szem, az arcbore is olyan barnas, en 170 korul vagyok, vekony, hidrogenszoke haj, kek szem, fekete szemoldok, es lattam buli fotot, amin rajta voltunk, es csak neztem, hogy kulon mindketten jol nezunk ki, de egyutt csunyan mutatunk


2014. nov. 10. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Felszínesség: Level 100
2014. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm aki egy icipici törékeny lány, de tényleg kb 150 centi max, a párja viszont egy kb 2 méteres fiú...szóval nem mondom, hogy ocsmányul mutatnak együtt, de picit megmosolyogtató lehet...viszont a legcukibb és legösszeillőbb pár akit ismerek...semmit nem számít ez sztem...
2014. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!