Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy sztárba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba. Igaz, nem sok filmben szerepelt, de amikor jobban utána olvasgattam, hogy milyen is volt az élete, úgy érzem, hogy most sokkal jobban szeretem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
-

2016. márc. 17. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Majd kinövöd... úgy 40-50 éves korodra. Ja, nem.
2016. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Aaa Chaninng Tatumba én is szerelmes vagyok :D
2016. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
73%
* Bàrmiben melletted van
2016. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
... és az milyen durva, hogy húszas és harmincas "felnőtt" nők is ekkora nyomorultak.
2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3. Te nekem ne magyarázz.
2016. márc. 17. 13:54
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Milyen fogyatékosok vagytok. Látszik, hogy a gyerekszobátok helyett is élet írta igaz meséket kellett hallgatnotok.

Ezek plátói dolgok. Mit fáj ez nektek? Jó, hogy ne len szúrtok nagykéssel. Hülyék vagytok?

Ne mondjátok már, hogy nem rajongtatok még senkiért? Ez is egy plátói szerelem. Istenem. Kicsi az a kerítés, hogy kívül vagytok.

2016. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: nem, sajnos te vagy korlátolt. Amit te és a kérdező éreztek, az nem valódi szerelem, hanem rajongás. Kinézel egy szimpatikus egyént, akit nagyon felszínesen ismersz (vagy egyáltalán nem), és belevetíted az idealizálst férfi/nőképed tulajdonságait. Az ilyen „szerelemnek” semmiféle köze sincs a valós személyhez, csak ahhoz az illúzióhoz, amit beleképzelsz. Ezt sztárokkal a legkönnyebb megtenni, mert őket eleve idealizálva mutatja be a média.

Ez nem feltétlenül rossz dolog, amíg az ember tinikorában sztárokat imád, ártalmatlan dolog. De amikor valódi kapcsolatokat alapoznak ilyen vak rajongásra a megismerés és elfogadás helyett, az már veszélyes és szomorú.

2016. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennék korlátolt? Mert tudok rajongani? Abban mi a korlátoltság? Nem igazán értem. Hol van itt a korlát?

Miért kéne egy ilyen rajongó dolognak valósnak lennie? Miért korlátozna az bármiben, hogy elálmodozom róla, egyedül hazafelé a villamoson zenét hallgatva?

Ettől a világ nem áll meg, és nem leszek kevésbé nyitott a világra. Mi a baj azzal, hogy az ember mer álmodni?

Mióta bűn a gondolat?

2016. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
8. válaszoló tökéletesen leírta!
2016. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A rajongás nem egyenlő a szerelemmel.
2016. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!