Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen őszintén, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén, szerintetek se reménykedjek?

Figyelt kérdés

Még nyáron ismertem meg egy srácot. Sokáig csak barátok voltunk, legalábbis részemről. De gyakran beszélgettünk, voltunk pár haverral strandon, bulizni erre-arra.

Aztán 1-2 hónapja kavartunk, és azóta többször is megesett. (csak csók) Szóval eleinte én se akartam tőle semmit, de Rájöttem hogy eléggé kedvelem.

Amúgy nem, nem szoktam bulikban csak úgy emberekkel csókolózni, már csak ezért is fura a szitu nekem. Eddig semmi se halad úgy ahogy annak szabályszerűen mennie kell..

A lényeg az, hogy egyszer régebben említette hogy tökre szeretne már egy barátnőt de addig biztos nem ugrik bele egy kapcsolatba amíg nem szerelmes. Meg is értem persze. :) Egyik közös ismerősünk szerint azt mondta most nem jönne össze senkivel. Alapozzak erre a mondatra?

Csak mert elég ellentétesen viselkedik. Minden nap órákat beszélgetünk. (neten) De van hogy részegen felhív, mondott már olyat is hogy szeret. (valószínűleg mint barátot, de melyik ember csókolgatja a barátját?) beceneveket is kitalált már nekem. Mostanában kettesben is egész sok időt töltünk.

Már vagy ezer ember kérdezte együtt vagyunk-e, amire mindketten egyszerre rávágjuk hogy á nem dehogy. Szóval kicsit úgy is viselkedünk talán? Ha Aznap nincs is köztünk semmi (eddig többnyire buliban csókolóztunk) akkor is ölelget és puszilgat.

Mit kezdenek vele? Csak szerintem fura?


2016. márc. 17. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A világon egyetlen szót se vegyél komolyan, amit ember mond neked.

Vagy hazudik, vagy nem is tudja, hogy nem az igazat mondja, vagy egyszerűen össze-vissza beszél.

Menj utána, kapard ki magadnak és légy boldog.

2016. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért hozzáfűzném, hogy időnként meg kifejezetten bunkó is tud lenni. 20 éves létére elég éretlen is. Na meg nem egy értelmes srác, szeret csajozni is főleg hogy kb szeptemberben azakítottak egy lánnyal 2 év után. Előfordult hogy felszívódott egy hétre egy vitánk után, meg úgy eleve elég ellenségesen tudunk viselkedni egymással. Az utóbbi pár napban vagy vitatkozunk vagy egymásnak esünk szinte. (mindketten szeretünk vitázni és elég hevesek vagyunk) Ezek rossz jelek? Bennem az okozza iránta a feszültséget hogy fogalmam sincs mit akar.
2016. márc. 17. 21:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat érzelmes*

A mobilom kijavította, értelmesnek értlemes :D

2016. márc. 17. 21:47
 4/4 VirágésBence ***** válasza:
Szeretnél vele lenni, vagy sem? Ő szerintem szeretné, de nem mer lépni, vagy jó így neki ahogy most van, szóval rajtad áll, hogy mi lesz. Vagy akarod, vagy nem, ez a néha smárolgatunk dolog kiborító tud lenni, ráadásul egy idő után beleszeretsz ő pedig megun, jobb tisztázni még az elején.
2016. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!