Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért fogadják el teljesen természetesnek, hogy egy katolikus pap nem akar párkapcsolatot meg szexet a hite miatt, de valósággal felháborodnak, ha egy hétköznapi halandó, nem egyházi férfi ilyet merészel?

Figyelt kérdés
Még sosem hallottam egy nőtől se, hogy milyen furcsák a papok, amiért nem akarnak úgymond "barátnőt", de ha én bedobom, hogy én se akarok, meg a szex nem ér annyit, hogy párkapcsolatom legyen, akkor olyanok lesznek mint a fúriák! Mintha én bűnt köetnék el azzal, hogy nem rohangálok azután, ami a lábuk közt van! És tudjátok mit, felőlem utálhatnak, elvégre nem akarok tőlük semmi, tényleg nem, csak furcsa, hogy az egyháziaknak elnézik ezt dolgot, de én minimum deviáns vagyok meg biztos lelki sérült. Pedig fenéket, csak a p.csöm helyett a eszemre hallgatok és pontosan tudom, hogy mennyire nyűgös dolog is egy párkapcsolat meg hány ember életét teszi tönkre a sikertelenség ilyen téren.
2016. febr. 24. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Te fogadtad el azt, hogy papként a cölibátust is be kell tartani - nem a veled szemező nők.
2016. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: Vagy te nem érted, amit írok vagy én, amit te! Az a bajom, hogy a nőknek teljesen normális, hogy egy pap kvázi aszexuálisként él, de az már zavarja őket, ha egy férfi, aki világi, ráadásul nem is vallásos, mint én, az nem rohan utánuk. Tehát a legnagyobb bajom az, hogy "papéknál" elég a munkakör ahhoz, hogy elnézzék nekik a kvázi aszexualitást nekem meg, aki csak vegyész vagyok minimum lelki sérültnek kell lennem, amiért nem akarok barátnőt. Ez zavar! Hogy egy pap nem akar párkapcsolatot az nekik tök oké, ha én nem, akinek lehetne, akkor meg biztos beteg vagyok vagy valami.
2016. febr. 24. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire ismerem a nőket, az alapján biztos vagyok abban, hogy nem háborodnak fel, hanem figyelmen kívül hagyják az ilyen pacákokat. A nők azokra a fickókra figyelnek, akiket érdekesnek találnak, és akikről úgy gondolják, hogy tud valamit nekik nyújtani.


Nem tartom kizártnak, hogy a stílusod az, ami irritáló számukra, csak nem veszed magad észre.

2016. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom neked milyen hölgy ismerőseid vannak, akik kiborulnak azon, hogy te cölibátust fogadtál, mert engem személy szerint nem igazán érdekel. Ha neked így jobb egészségedre. A római katolikus papokról amúgy teljes mértékben úgy gondolom, hogy valami nem stimmel velük, mert hiteltelen számomra, hogy a család szentségéről beszélnek, meg a házastársi hűségről szeretetről úgy, hogy ők egyedül vannak, mint a kisujjam. Ilyen szempontból a görög katolikus, reformátusok, stb. sokkal szimpatikusabb "népség". Ők nem kötelezik ilyen marhaságra a papjaikat, lelkészeiket így ők valós tapasztalattal a hátuk mögött tudnak prédikálni, tanácsot adni.
2016. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja így már más.

A papnál el kell fogadni, hogy nem kapják meg, de ez számukra kötelező.

Az, ha valaki nem pap, még lehet aszexuális. A többség viszont nem és ebből indulnak ki.

2016. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de engem maximálisan hidegen hagy, hogy óhajtasz-e nemi életet élni vagy sem.
2016. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Én nem fogadom el a papokat sem, idiótaságnak tartom az egész vallást. Elégedett vagy? :)


Amúgy szerintem elég balgaság párhuzamot vonni, a magyarázatban leírtak miatt pedig az a gyanúm, hogy a "kérdésed" nem más, mint nyílt provokáció.

2016. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező gondolom arra próbál rámutatni hogy a környezetében lévő nők viselkednek így. El tudom képzelni hogy ezen csámcsognak a nők nap mint nap a munkahelyén is például.
2016. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, gondolo te nem a 14 év alatti ministráns fiúkra buksz. :)
2016. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a cölibátus elavult. A katolikus papok is ugyanolyan férfiak, mint a többi.
2016. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!