Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak és a nők, hogy intelligensek?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Sokan kérkedtek az értelmi képességeitekkel, nevezhetjük intelligenciának, vagy akár IQ-nak. Sokan csillagos egekbe menő számokat valltok magatokénak, úgy gondoltam, hogy adok nektek lehetőséget bizonyítani, mert én olyan társat szeretnék aki tényleg kiemelkedő ezen a területen.


Milyen érték szerepel a '???' helyén és miért ?


9, 6, -11, 9, 3, 1, 11, 2, 1, ???, 14, 4, -1, 16, 7, 8, -10, 19, 5


Aki esetleg kellemetlenül érzi magát, az ne foglalkozzon a problémával, csak, hogy megmaradjon a lelki béke, mert az bizony fontos dolog. Aki viszont úgy érzi, hogy ő valóban a felső 0,1> részét képzi, az nyugodtan időzzön egy keveset a megoldáson.


Sok sikert kívánok!



2016. márc. 18. 00:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem ilyen párt szeretnék.:)
2016. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
78%

Ehhez nem feltétlenül intelligencia Kell, sokkal inkább logika. Soha nem voltam ügyes ezekben a feladatokban De nem is vallom magam kivételesen eszesnek. Viszont ha Kell bármilyen helyzetben feltalálom magam és szinte bármirõl képes vagyok szofisztikàlt társalgást folytatni, szerintem ezen alapszik az intelligencia.

19 L

2016. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
100%

2, mert akkor a 19 számnak pont 5 lesz az átlaga, és az tök szép kerek.

0, mert ha már van pozitív és negatív is a sorban, legyen már a 0 is.

0, mert ha megrajzolom vonaldiagramban, úgy tök szép lesz.


Most így 0:49-kor ennyi jutott eszembe.

Amúgy én azért gondolom, hogy intelligens vagyok, mert

- a környezetem is annak, tart, és az intelligencia az egy olyan dolog, hogy hiába nehéz megfogalmazni, hogy micsoda is, a megfigyelés szerint mind a magas, mind az alacsony intelligenciájúak nagyjából ugyanazokat az embereket találják magas és alacsony intelligenciájúnak.

- hivatalos eredményem van róla, hogy a felső 1%-ba tartozok a jelenleg érvényben levő mérési módszerek alapján.

2016. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ezzel a dumával tuti nem fogsz becsajozni (tudom, ilyenkor azt mondod, hogy lány vagy)
2016. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
89%
2-es, egy jól funkcionáló autistával valószínűleg kevés eséllyel fogsz tudni szofisztikált társalgást folytatni, ellenben ezt a sz*rt pillanatok alatt megoldaná neked. Intelligencia... mindenkinek mást jelent. Mindenkinek épp azt jelenti, amiben ő a jó. Aki épp hogy csak nem hülye, az már görcsösen próbál intelligens lenni és annak látszani. Mindenki azt gondolja magáról hogy különleges. Az a csúnya ego. Ennyi.
2016. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
74%
Kifejezetten visszataszító a hozzáállásod. Remélem a példádat egy 120 kilós, pattanásos bőrű, zsíros hajú férfiból átoperált nő tudja csak megoldani, de ő legalább intelligens, úgyhogy feleségül is veheted.
2016. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ezzel a teszttel kéne elnököt is választani...

Amúgy tudtad hogy több fajta intelligencia létezik? Amivel te próbálod bizonyítani, hogy (valszeg rajtad kívül) mindenki hülye, az pusztán a matematikai logikát mutatja.

Ha van időd/kedved, esetleg utána is olvashatsz. Nekem ezt dobta ki elsőnek a google:

[link]


(Amúgy rossz kategóriába raktad a kérdést; attól, hogy a Felnőtt párkapcsolatok hozzászólói idegesítettek fel a hülyeségeikkel, ez a kérdés még nem fog ide tartozni...)

2016. márc. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként én az intelligenciát úgy definiálnám, mint az emberi képességet ami minden embert emberré tesz. Mind azok vagyok, intelligens gondolkodó lények. Van aki magasabb szinteken gondolkodik, van aki alacsonyabb szinteken, de ettől még mindegyikőnk gondolkodik. Van aki így van aki úgy, vannak művészek és vannak matematikusok, vannak filozófusok és vannak feltalálok stb. Különbözünk, de egyikőnk se jobb a másiknál. A "buta"ság az intelligencián belül van és nem pedig azon kívül. És ez a kérdés pedig ízléstelen és undorító, már megbocsáss.
2016. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, létezik érzelmi intelligencia is, amit semmilyen matematikai képlettel nem fogsz tudni megjósolni és ezerszer fontosabb egy jó kapcsolathoz, minthogy tudja mi kerül a ??? helyére.
2016. márc. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
74%
Az ország tesztjén valami 107-et dobott a gép és nekem elég.Egyébként akinek magas az miért kérkedik vele állandóan "modorosf@xszkodva", esetleg pár ponttal megtoldva ? Ha van időm bármit megoldok amit elém tolnak. Ha eg ypercemvan logikaikérdésekre, akkor agyhalott vagyok. Ha hadtörténet, vagy fémtechnika, akkor én vagyok az atyaúristen. Szerintem ez az iq dolog eléggé túl van reagálva. 29/f
2016. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!