Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan NE gondoljak rá? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE gondoljak rá? Hogy éljem túl a következő két hónapot?

Figyelt kérdés

Hó elején ideköltözött a sógorom. (A férjem mostohabátyja).

És dögös.

Az elmúlt két évben a férjem eléggé eligénytelenedett, így akaratlanul is jobb színben látom a sógort.

Mintha két évig csak sajtostallért ennél, aztán elédrakják a svédasztalt, de nem nyúlhatsz hozzá.

Ráadásul együtt edzünk (még a ráindulásom előtt beszéltük meg), igyekszem kerülni a testi kontaktust, sőt rá se nézek szinte.

Pontosan tudom hogy ez mennyire nem helyes, házinyúl, nemszabad, családtag, ejnye-bejnye.

A kazánház az edzőterem, és persze izomtrikóban edz. Tegnap volt szerencsém nézni ahogy húzódzkodik. Hát aztak..rva. Szinte már nyúltam végigsimítani a hátizmain.

Éjjel álmomban meg is volt.

Abban a pillanatban, hogy kikapcsol a tudatom, vagy csak nem koncentrálok eléggé, hogy nem én szabad, már jönnek a mocskos gondolatok, fantáziák, álmok.

Jó megoldás lenne, ha többet szexelnék a férjemmel, de sajnos ez az egyik alap problémánk, hogy a férjem nem hajlandó havi egynél többet. és az is amolyan "essünk túl rajta" gyorsmenet.



2016. febr. 17. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. Az elmúlt két évben miért nem közölted a pároddal, hogy számodra eligénytelenedett? Csak nehogy azt válaszold, hogy nem akartad őt megbántani. Most pedig itt vagy, ebben a helyzetben.

2. Ha IGAZÁN szeretnéd a párodat, akkor nagyívben lesz..rnád a sógorodat! És akkor nem lennék ilyen problémáid.


Itt nem egy túlélési ösztönről van szó, inkább arról, hogy a párod iránt már elveszítetted az érdeklődésedet és inkább már másfelé kacsingatnál. Ha szeretnéd a párod, akkor nem jelentene még az se problémát, ha egy szexi színész, vagy valaki lenne melletted.

2016. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Megvolt. Szóltam.

Küldöm minden este fürödni, rászólok, hogy ugyan cserélje már le a koszos ruhát, vagy legyen kedves, mosson fogat.

Konkrétan ezerféle módon próbáltam már.

Nincs igénye többre a szex terén. Tegnap konkrétan rá vetettem magam zuhanyzáskor, erre azt kérte hogy akkor inkább csak szopjam le.

Hát Kösz.

2016. febr. 17. 13:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy akkor ez téged is minősít, mert egy ilyen "férfi"-val te megelégszel és képes vagy vele élni, ahelyett, hogy otthagynád.
2016. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tudom. Valahol még reménykedek hogy ott van benne az a pasi, akit megismertem, plusz függünk egymástól.

Extrafeltétnek meg itt a két kicsi.

De nem ez a kérdés.

Valami hatásos elterelés, kiábrándulás módszer?

2016. febr. 17. 13:26
 5/18 anonim ***** válasza:

"Valahol még reménykedek hogy ott van benne az a pasi, akit megismertem, plusz függünk egymástól."


Ne reménykedj, hanem kezdj el a földön két lábon járni.

Nagyívben lesz..rja, amit mondasz már 2 éve! Szerinted ő majd még fog változni? Persze, hogy nem! Közben meg a drága idődet pocsékolod el egy ilyen alak miatt! Megéri ez neked?

Ha függsz a másiktól, akkor az már régen rossz. Pl. akkor döntésképtelen vagy, mert vársz a másikra; ha neki rossz kedve van, akkor ergó neked is az lesz..stb.


Csak olyan módszer van, amit csak magadban tudsz elrendezni. Minden lehetséges módszer benned van, ami segíthet, ezt a helyzetet megoldani.


Tegyél fel magadnak jó pár kérdést és kérdezd meg magadtól, hogy megéri-e ezen agyalni?

2016. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem praktikák kellenek neked, hanem egy párkapcsolat terápia, ha van gyereketek értük muszáj megpróbálni, ha most nem a sógorral, legközelebb a pékkel...
2016. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Igy van, már indul is a férj alázása itt a női válaszolók körében. Biztos nem a nő egy szexfüggő beteg állat, aki ha meglát ez izmos hapsit, egyből elmegy az esze. Terméseten az aktuális férj a sáros. Gyanítom hogy nem a csajszi virította a házat, a kazánházi edzőtermet, és azt is gyanítom, hogy a mostohabátty is hasonlóan ingyenélő. Á de nem, a férj, aki kimelózza a belét, hogy teremtsen dolgokat, na az a szemét, mert "véletlen" a meló mellett nem jut ideje kibszottul kigyurni magát, meg naponta kétszer megdugni az ostoba ingyenélő feleségét. Rohadtul felháborítóak vagytok. Magatokba kellene most már nézni bmeg. És leszállni az elmebeteg (egyébként szintén ingyenélő nők által írt) npklapjáról, meg femináról, meg szomtudja mikről, amik gerinctelen ostoba idiótákat csinálnak belőletek.
2016. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nem egymástól függenek, hanem a csaj függ a férjétől. Mint ahogy ti okoskodó nők is függötök a pasijaitoktól, meg a férjetektől, de itt meg idekamuzzzátok a nagy önállóságot, meg hogy ti aztán jól megmondanátok neki, meg lépnétek is, mer nem ám csak igy meg úgy...Na mindegy.
2016. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

En voltam anno hasonlo cipoben, csak nalunk annyiban mas h ikrek, ugyanugy nez ki mint a ferjem csak 30 kiloval konnyebb. Szoval ugy nez ki mint ahogy a ferjem nezne ki ha sportolna, hatalmas kar, vallizom, folyton edz...


Viszont emellett hihetetlenul ostoba, ugy ertem o telleg az a tipikus egyugyu ember eklatans peldaja. Evek ota szerelmes belem ami szimten gaz es akkor merlegeltem es arra jutottam, h a csalad az elso.


Ha oefekudnek vele az eletbe nem tudnam magamrol levakarni, az anyosomek megutalnanak, a gyerekei szerintem elve asnanak el, es a ferjemben egy vilag dolne ossze mindossze azert mert toz percig dgtam vele:-))


Kosz, nem:-))


Szoval atprogramoztam az agyam, es mar evek ota ugy nezek ra mintha valami rokonom lenne, abszolut immunis vagyok ra. Persze o folyton kimutatja h tetszem neki, de ezekna dolgokon mar atnezek.

Szoval sztem ne csald meg a ferjedet, legalabbis ne a tesojaval mert ez telleg a legszemetebb dolog amit elkovethetsz, masreszt total kicseszel magaddal.


Ennyit nem er az egesz. Siman kezdj el ra ugy nezni mintha a batyad lenne, vagy valami verrokonod es akarhanyszor ugy erzed h legszivesebben raugranal, ezt juttasd eszedbe:-)Nem mondom h nem telik idobe de megeri:-)


Minden vagyat le lehet kuzdeni akarattal es kitartassal, ezalol egy dolog kivetel: a szerelem.

2016. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Titusztitusz ***** válasza:
Masztizás,masztizás, és masztizás...Ha szükséges akkor naponta 5-ször is, ILYEN SZITUBAN gondolj a sógorodra, és amilyen képzeletbeli felállásra csak akarsz, de ÉLŐBEN kerülj vele minden kontaktust, ahogy csak bírsz...Másként nem fog menni hosszútávon a dolog...Mégha nem volnának gyerekek, akkor hagyján, de úgy, hogy vannak, semmiképpen nem teheted tönkre a házasságodat, és az Ő ÉLETÜKET-GYEREKKORUKAT...Ezt soha ne feledd el...
2016. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!