Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ Nők! Nektek hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Nők! Nektek hány éves korig elfogadható, hogy a férfi otthon lakik még a szüleivel? 29 évesen szerintetek már ciki?

Figyelt kérdés
Valószínűleg az elkövetkezendő közel jövőben sem fog változni semmi, ugyanis nem az a fajta, annál sokkal kényelmesebb, hogy kilépjen a mama hotelből. Ti meddig tudnátok elviselni, hogy egy pasi nem tesz semmit, azért, hogy megteremtse a közös otthonotokat? Persze a nővel közösen.
2016. márc. 18. 15:19
1 2
 11/18 ~OnLány~ ***** válasza:

"Otthon lakik,az anyjával",mondhatni.De az anyukája 3 hónapig Németben dolgozik,aztán hazajön egy hétre és visszamegy.

A barátom most szintén külföldön dolgozik,szóval kint is él,mondhatni.

Amikor itthon dolgozott,akkor is az anyja már külföldön volt,szóval mindent csinált,magára főzött,mosott,takarított.Ha meg én is elmentem csak ketten voltunk.De még nem élünk együtt.

Ha fogunk is,akkor külön,mert már kaptunk egy házat,de én is szeretnék kimenni vele dolgozni,úgyhogy a szülői ház üresen fog maradni.

Amúgy 23 éves lesz.

Ha majd már összeházasodni készülünk,akkor beköltözünk az új házba.

2016. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ~OnLány~ ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva talán az,főleg,hogy nem dolgozik és nem ad bele a háztartásba.Nem csinál semmit..akkor nagyon is ciki.
2016. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem kényszeríti rá, hogy a szüleivel éljen, akkor max. 35, ennyi idős korra össze lehet gyűjteni egy saját lakásra valót. Viszont ha valaki párkapcsolatban él, legalább az összeköltözést vállalja, és ne a szülőkhöz költözzön a párjával, hanem külön a szülőktől.
2016. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amúgy egydül hogyan kellene laknia a srácnak? Az albérletek sokszor háromnegyed fizetést elvisznek, lakást venni nem egyszerű 27 évesen stb.
2016. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hol lakik....

A kérdés az, hogy ha van kivel, akkor hajlamos-e összeköltözni és feldobni a mostani életkörülményeit.

17 évvel ezelőtt a második kerületben éltem a szüleimmel egy kertes házban, az emelet szinte csak az enyém volt, sok barátnőmet felvittem és soha senki sem panaszkodott. Aztán összejöttem egy újpesti leányzóval, aki egy panellakást bérelt megyeren és mondta hogy költözzünk össze. Amikor először ott aludtam átértékeltem az addigi életemet, zaj,bűz,ordítozás...nem tudtam normálisan aludni. Az autómat vagy háromszor törték fel 2 hónap alatt, vége is lett a kapcsolatnak.

Fontos, hogy az összeköltözés ne egy ember ötlete legyen, és ne keljen kompromisszumot kötni, mert idővel ez a kapcsolat tönkremeneteléhez vezethet.

38F

2016. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A körülményektől függ. Van, aki azért lakik otthon ilyen idősen, mert nem tud jól fizető állást találni, akármennyire keres. Van, aki azért, hogy spóroljon és saját ingatlant tudjon venni és elköltözhessen. Van, aki azért, mert a szülei szorulnak támogatásra (pl. betegek) és kénytelen otthon maradni és gondozni őket. Stb. Rengeteg oka lehet, hogy valaki miért lakik otthon ilyen idősen. Anélkül, hogy tudnám az okát, nem ítélném el. Próbálnám megismerni az illetőt és az alapján döntenék, hogy szeretnék-e tőle többet is, mint barátság, vagy sem.
2016. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

pán péter szindróma.

keress rá a googlebe.

nagyon gáz.

2016. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

de amúgy miért nem mentek hozzád? te elköltöztél már?


amúgy engem nem zavarna, mert én is úgy vagyok vele, hogy nem költözök el amíg nincs kivel. DE ha már fél éve együtt vagyunk és nem is akar elköltözni, akkor szerintem lapát...

2016. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!