Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal zavar, hogy a párom elmegy a barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
Rég óta ismerik egymást de egyszerűen zavar, tudni szoktam róla ha ott van mert elmondja tehát nem titkolja. De igy sem mindegy, szerintem forditott esetben neki sem lenne az.
2016. márc. 18. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés furán hangzik.

Nem fűznél hozzá semmi magyarázatot?

2016. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, lány vagy, mert amúgy fura lenne, ha zavarna. :)

Szóval az én véleményem, hogy okkal zavar, de sok mindent nem tudsz tenni. Mióta ismerik egymást a lánnyal? Én akkor nézném el, ha valami régi-régi általános iskolás barát lenne max. Nem volt pár, meg ex plátói szerelem meg ilyenek. XD

Szerintem vesd fel az ötletet, hogy csináljatok valami közös programot hárman, és ott lecsekkolhatod, hogyan viszonyulnak egymáshoz, mert gondolom meg tudod különböztetni a baráti szimpátiát a többitől.

2016. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát rég óta ismerik egymást, és én találkoztam is a lánnyal már. Semmi gond vele, csak azzal vam bajom, hogy néha kettesben kávéznak.. :/. Ha tőle kap sms az is zavar de nem szólok amúgy egyikért sem. Ő még elejében azt mondta nincs semmi köztük, csak barátok.
2016. márc. 18. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké. Azt tudod, hogy ha titokban kapna sms-t, ha rejtegetné előled ezeket az üziket, akkor volna mitől fosnod?

ÉS az mond neked valamit, hogy a folyton mindenre féltékenykedő nő azt hozza ki belőlünk, hogy elkezdünk rejtegetni dolgokat előle?


Próbálj kicsit kevésbé önbizalomhiányos lenni és ha jóban lennél a csajjal, még akár szövetségesed is lehetne. Belsős infók, múltja, miben változz, kedvenc kaja, titkos szexuális fantázia,stb.

2016. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt hagyd abba nagyon gyorsan szerintem, nálam volt ilyen mondjuk ott szóvá is tette nemtetszését a lány és rettenetesen zavart és nagyon sokat rontott a kapcsolatunkon!
2016. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél saját magad ellensége.

A legjobb barátom férfi. Szoktunk kettesben kávézni, hogy elmeséljük egymásnak kivel mi történt mostanság. Rendszeresen beszélünk, volt, hogy nálunk is aludt (külön szobában) mert errefele volt dolga és nem tudott hazamenni az utolsó busszal. A mostani barátnőjén kívül mindegyik lány megjegyzéseket tett rám, kifejezte nem tetszését és féltékenykedett. Többek közt ezek is közrejátszodtak a szakításban. A mostani párja elfogadott, szeret engem is és nagyon jól kijövünk, sose féltékenykedik. És láss csodát, imádják egymást, és én is imádom a saját párom. Nem mindig kell többet belelátni a dolgokba. 25/N

2016. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!