Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hordja a volt barátnőjétől kapott nyakláncot. (széttört szív) Ő azt mondta hogy nem köti már hozzá semmi. De mégis hordja. Engem nagyon zavar mert le sem veszi! Ez rosszat jelent? Mégis köti még valami a volt barátnőjéhez? ://

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat 20L
2012. okt. 4. 15:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
A nyaklánc nem is lenne gond, de a medál miatt engem is biztos zavarna.
2012. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Arra még nem gondoltál, hogy egyszerűen tetszik neki a lánc, minden egyéb érzelmektől mentesen?
2012. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is hosszú ideig volt így. Nem szóltam neki egy szót se érte. 0,5-1 év múlva én kérdeztem meg,hogy hol a nyakláncod? Levette magától. Addigra ért el a tudatáig. Vagy talán akkor érezte azt,hogy teljesen lezárta a múltat.
2012. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
En magambol ki indulva pl. csakis akkor hordanak egy extol kapott lancot vagy barmit is ha mar nem erzek iranta semmit DE tetszik a lanc, kulomben mi ertelme h minden percben emlekeztessen ra es arra h mar nem vagyunk egyutt... az csak nekem okozna rossz erzest, akkor inkabb eltennem egy dobozba
2012. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle és azt mondta hogy ez a nyaklánc sok mindenbe végig kísérte...illetve egy kabala is neki.. De nekem ez nagyon rosszul esik... Mert én érzem, tudom hogy neki az a lánc sokat jelent... és csak este veszi le... ha leveszi egyáltalán..
2012. okt. 4. 15:53
 6/43 anonim ***** válasza:
Az én párom azt sem hordja, amit tőlem kapott. :S Nekem is rosszul esne, megértelek.
2012. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak néha másként gondolkoznak mint mi nők.

Pl a férjemmel pár éve ( még csak jártunk) nagyon összevesztünk kb 1 hónapra. Na én mindent bedobáltam 1 dobozba ami hozzá kötött, még a számát is kitöröltem ( habár fejből tudtam)

És nem rég beszélgettünk hogy ő hordta azt a gyűrűt amit vettem neki és azért mert összevesztünk eszébe sem jutott levenni. Tetszett neki, és kész. Mások vagyunk.

Amúgy ha téged zavar kérdezz rá . Mert lehet mi feleslegesen találgatunk.

2012. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
Most olvasom csak mit írtál. Hát így már gáz a dolog. Nem zárta ő még ezt le.
2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
hát az én férjem is hordta az exétől kapott karláncot, én vettem egy neki egy hozzá illő nyakláncot. engem nem zavart, az élete része volt 3,5 évig, szerintem elég gyerekes, hogy ezen kiakadsz.
2012. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki kabala, hagyd, hordja csak. Nekem is van olyan kabalám, amit az exemtől kaptam. De bevált és nélküle nem vizsgázom. Párom nem is szól érte, hiszen tudja, hogy a tárgy számít, nem az akitől kaptam.
2012. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!