Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak részére saját készítés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak részére saját készítésű ajándék: teljesen hiábavaló?

Figyelt kérdés
Ha ajándékozásról van szó, akkor számomra fontos az, hogy ne legyen annyival lerendezve, hogy bemegyek a plázába, 10 perc múlva kijövök egy tömeggyártott cuccal és a párom elé tolom. Szeretem megadni a módját, inkább én készítek valamit. Nem holmi színes papírból összetákolt üdvözlőlapról van szó, iparművész vagyok, ezért sok féle, minőségi használati tárgyat tudok készíteni, ráadásul teljesen személyre szabva. Mégis, mintha hiába törném magam. Nem használja azokat, amiket csináltam neki, néha úgy érzem, hogy nem is értékeli azt, hogy csak neki terveztem. Csak én ringatom magam hiú ábrándokba és jobb, ha hagyom az egészet a francba? Ezek szerint többet ér az, ha a szupermarket polcáról leveszek valami mainstream dolgot?

2016. márc. 19. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát azt most hagyjuk, hogy ez egy elég csúf általánosítás.


A kérdés, hogy milyen típusú ajándékot szoktál készíteni?

Dísztárgyat, vagy használatit?

(Lehet, hogy a másik típussal kellene próbálkoznod.)

2016. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Tőle kellene megkérdezned, miért nem használja. Lehet,hogy nem szeretné, mert Tőled kapta és vigyáz rá.
2016. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne miket szoktál készíteni. Írj pár dolgot akár privátba, hátha tudok tippet adni. 29/f
2016. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, leírtam, hogy használati tárgyat. A dísztárgyaknak nem sok értelmük van, főleg, ha férfinak adod.

Utolsó: az igényeihez mérten csinálok mindent. Amikor tönkrement a pénztárcája, elegáns bőr pénztárcát csináltam, amikor átállt a bio tisztálkodási termékekre, készítettem neki kávés szappant, ami nem tartalmaz káros anyagokat, stb. Sokoldalú vagyok, de amúgy szívesen olvasnék javaslatokat is, hogy mit szeret kapni egy férfi.

2016. márc. 19. 09:52
 5/8 RRR ***** válasza:

én nagyon örülnék,de azért nem használnám,mert félnék hogy valami baja lenne a szerelmem ajándékának

hiába praktikus és használati

buta egy dolog .......

2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A pasid nem tudja, mekkora egy mázlista.

Neked aranyból van a kezed.

Is.

2016. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátod miért reprezentálja az összes férfit? :D

Lehet, hogy egyszerűen nem tetszenek neki az ajándékaid. Attól még értékelheti, örülhet nekik - vagy miből érzed azt, hogy ez nincs így, azon kívül, hogy nem használja őket?

Én is kaptam egyszer egyedi tervezésű ékszert, de nem hordom mert egyszerűen nem a stílusom. Ettől függetlenül magának a gesztusnak örültem.

2016. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A javaslatom kb bőrözésre vonatkozott volna kb. Nem tudom mit mondjak. Én személy szerint örültem volna egy tárcának. Ėn lazán rendelnék tőled pár bőrkabátot az tuti.
2016. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!