Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomoru vagyok egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomoru vagyok egy ferfi miatt. Ilyenkor mi a legjobb, mivel foglaljam le magam? Nektek mi valt be?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy jelzem neki, hogy tetszik nekem. Mert nyilván te elfelejtetted ezt megtenni, és csodálkozol, hogy viszonzatlan marad :)
2016. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Szomorú vagyok a nők miatt. Ilyenkor mi a legjobb, mivel foglaljam le magam?


:(

2016. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti megoldások: egy-egy igazán jó, pozitív film megnézése, akár dokumentum film is lehet, illetve jó zenék hallgatása.
2016. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagytakarítás,szobafestés,a külsődön valami megváltoztatása,barátnőzés,olyan könyv olvasása,ami igazán érdekel,sport.
2016. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulas,hallgass zenet,filmezz
2016. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Edzés, jóga, takarítás. Nekem ezek szoktak beválni.
2016. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha van már rutinod ebben,akkor tudod mit kell tenned,mármint "szakítás utánban".

Ha nincs,hát rakj el,dobj ki minden rá emlékeztető dolgot,ne nézegesd a Face profilját,kicsit tereld el a gondolataid róla,ha tudod,amíg meg nem erősödsz lelkileg.

Foglald le magad,csináld azt,amiben jó vagy.

Hobbi...bármi.

Lehetőleg fáraszd le magad estére fizikailag,hogy könnyebben menjen az elalvás.


Mit szeretsz?

érdeklődési kör?

ennyiből nehéz tanácsot adni....

2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik pasit,dugjatok egy jót. Vagy menyj és bulizd ki magad.

N24

2016. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talalkozz 2-es valaszoloval.

Fozz valmi finomat es vidd el egy kutyamenhelyre az ehezo kutyaknak. Ok egesz eletukben olyan szomoruak, mint Te most egy par napig. Ott vidd el a telepen setalni is oket. Annak is orulnek.

Utkozben meg ismerkedhetsz a jarmuveken.

N

2016. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is az szoktam lenni, de mindig arra gondolok, hogy egy nőnek a boldogság a legfontosabb, nem szabad szomorkodni pasik miatt, megvetést érezni pedig főleg nem. Az olyan pasik, akik a megvetettséget akarják rád vetiteni, azok magukban kell elintézzenek dolgokat, de nagyon.
2016. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!