Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnézitek azt egy buliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnézitek azt egy buliban, hogy milyen ruha van a srácon?

Figyelt kérdés

Mi tetszene a legjobban?

(pl: farmer, színes póló, ing)

Leírni nem igazán tudom, de annak örülnél a legjobban, ha képet is mutatnátok. Ha nem, akkor pedig írjátok le!

Kort is kérek!


Köszi szépen!


18 F


2010. ápr. 3. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megnézem, persze:)

És a legjobban a sportosan elegáns öltözékek jönnek be, pl egyenes szárú farmer (NE CSŐGATYA:D), esetleg színes galléros póló, hozzá pulcsi, sportcipő.

Vagy egyenes szárú farmer / fekete gatya, hozzá ing betűrve, arra pedig egy kötött vékony V-nyakú pulcsi. Hozzá öv, ami megy a szereléshez. Elegánsabb cipővel. Nekem ez jön be.

2010. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a kort lehagytam, 20L vagyok.
2010. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a ruha teszi az embert ... hát persze.

Ing, betűröd egy farmerbe, hozzá öv, lakkosmakkos cipő, azt van nőd. Plázapłcsák járnak ált. ilyen helyre, nekik meg ez jön be ... ezvan. (tisztelet a kivételnek)

2010. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni:) Nincs kifejezett elvárásom, csak legyen tiszta a ruháha, illjen össze (nem tudom h kell leírni ezt a szótxD:), illjen magához a sráchoz, ne legyen régies stílusú :) kb ennyi 17/L
2010. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a farmer+poló összeállítás is bejön
2010. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek ha utána úgyis leveszi.
2010. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, lehet hogy tudatlan vagyok, de milyen az a csőgatya? Van elképzelésem, de nem vagyok 100%-ig biztos!

Köszi!

2010. ápr. 3. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Megnézem. Fényképet készítek róla. Másnap megkeresem a cuccok pontos árát a neten. Összeadom őket, majd felszorzom kettővel. Aztán megnézem az autóját is, ha bmw-je van, akkor még megszorzom tízzel, ha mercedes, akkor kilenccel, ha trabantja, akkor nem szorzom semmivel.

Ha az így kapott összeg elér egy bizonyos határértéket, akkor bejelölöm iwiwen.

2010. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!