Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves férfi és 18 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfi és 18 éves lány?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi, csak hogy egyértelmű legyen. :)


A történetünk a következő:


2 éve ismerjük egymást, egy társaságba kerültünk, heti szinten találkoztunk. Az elején nem nagyon foglalkoztunk egymással, de pár hónap után elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy jól megértjük egymást. Egy idő után még közelebb kerültünk egymáshoz és kialakult egy amolyan báty-húg viszony.


Viszont 2 hónappal ezelőtt (nem sokkal a 18. szülinapja után) összejöttünk és azóta is együtt vagyunk. Még gimnáziumba jár, most fog érettségizni, de ő már azt tervezi, hogy nyáron hozzám fog költözni. Nincs semmi gond náluk, rendesek a szülei, nem váltak el, "egész" családban él a 2 öccsével együtt, tehát nem menekül otthonról.


Magamat egy teljesen átlagos embernek mondanám. Nem voltam még házas, nincsen gyerekem, de voltak évekig tartó kapcsolataim, meg persze rövidebbek, egyéjszakás kalandok, stb., tehát van tapasztalatom.


És pont ez az, ami "aggaszt", ugyanis még senki iránt sem éreztem azt, amit ő iránta. Úgy érzem megtaláltam a páromat, akit mindig is kerestem, számomra ő a tökéletes társ.


Viszont én is tudom, érzem, hogy elég nagy a korkülönbség, sőt talán túl nagy.

Nekem már a családalapítás körül járnak a gondolataim, neki meg még ugye most kéne igazán kiélnie magát, pontosan emlékszem, hogy milyen voltam 18-20 évesen.


Szerintetek?

Van ennek a kapcsolatnak jövője?

Tényleg ő lehet az igazi?


2016. márc. 20. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Az egészen biztos, hogy a családalapítás még néhány évet várat magára ha vele maradsz, akár 7-8 évet is, hiszen még fiatal, és meg kell értened ha erre csak a későbbiekben vállalkozna.

Kérdés neked megfelel-e még akár 40 évesen a családalapítás, ha igen, akkor legyetek boldogok, és remélhetőleg tényleg ő az igazi :)


Szerintem egyébként működhet a dolog, vannak korábban érő lányok, ilyen a mostani barátnőm is, aki most 21 éves.


26F

2016. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Lehet.

Ez csak rajtatok múlik, ha meg tudjátok oldani, van elég empátia,kompromisszum mindkét fél részéről.

Nem kevés a korkülönbség, de nem is lehetetlen a kapcsolat.

Vigyázz a kislányra, és nem lesz baj :)

2016. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem létezik igazi.
2016. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl nagy a korkülönbség. Ha mondjuk max 10 év lenne, akkor még esetleg, de ez a 15 már túl sok. :( Sajnálom, de szerintem ennek nem lesz nagy jövője, de ahogy szokás mondani, az életkor nem számít! Lehet, hogy nektek szerencsétek lesz. :)
2016. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És azt is tervezi, hogy mit fog tanulni?
2016. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
korai kapuzárási pánikod van
2016. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Ennyi hülyeséget...

A tinisuna az jó! Családalapítás? Ráérsz 40 évesen is. Nem hajt a tatár. Sok sikert, koma.

2016. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egyébként meg a korkülönbség nem vészesen nagy csak a kor nagyon alacsony
2016. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Már ne is haragudj, de el kéne dönteni, hogy csak az vonz, hogy fiatal vagy többet akarsz tőle hosszútávon, de ezt nem ártana letisztázni mindjárt az elején.

Ha én te volnék, eszembe sem jutna ilyen fiatal lányokkal még szóba állni sem.

2016. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Én túl nagynak látom a korkülönbséget, ha hosszabb távon gondolkodtok valamelyikőtöknek áldozatot kell hozni.

Vagy ő szül túl korán, kockáztatva ezzel a tanulmányait esetleg a munkatapasztalatot ami valjuk be elég rizikós. A lelki "túlkorán lekötöttem magam" vagy a nem bírom, élni akarok oldallal. Vagy te vársz hosszú ideig, nagyon hosszú ideig a családalapítással.


Illetve, kérdező, te mennyit változtál húsz éves korod óta? ő vajon mennyit fog változni? Mire odakerültök, hogy házasság, gyerek az se biztos, hogy akarod még.


Ez csak egyéni vélemény, de nem értem, hogy érti meg egymást egy 33 és egy 18 éves. Párom 32 hugom 21 de nem tudnak teljesértékű beszélgetéseket folytatni. Annyira más életszakasz. Egszerűen gyereknek tekinti. Egyáltalán hogy lehet azonos a társaság? Mivel suliba jár nem munkahelyen találkoztatok. Most akkor kérdező, te lógsz középiskolásokkal 30+ létedre vagy a csaj mozog időseb társaságban. Valahogy nem áll nekem össze.


Na mindegy, nincs kizárva, hogy müködhet a kapcsolatotok, de egy jó kapcsolatot azonos szellemi életkori igények, szint mellett se egyszerű működtetni, úgyhogy hátrányból indultok.

2016. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!