Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytatok már el valakit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok már el valakit vagy hagytak már el titeket egy másik személy miatt? Mi lett végül a dologból?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire van esély egy normális kapcsolat kialakítására, úgy, hogy hosszú, több éves kapcsolatot hagy el az új személy miatt? Az előzővel megromlott a dolog, hónapokon keresztül nem volt szex.

Van valakinek ilyen téren tapasztalata?


2016. márc. 20. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem jártunk nagyon sokáig, másfél évig csak, de az exem elhagytam egy másik férfiért. Akivel azóta az esküvőt tervezzük :) Nekünk nem is volt az exszel ilyen konkrét negatívum, egyszerűen csak kezdtem lassanként kiábrándulni belőle, és pont akkor jött a vőlegényem, amikor még nem szilárdult meg bennem az elhatározás, hogy szakítsak. Hát, ő kicsit felgyorsította a folyamatot, na :)


Szerintem nem ettől függ a normális kapcsolat mikéntje. Az időzítés kicsit szerencsétlen, de pont ugyanannyi esélyed van arra, hogy az új emberrel jó, sőt, jobb kapcsolatod legyen, mintha előbb szakítasz, és csak fél évvel később találkozol az új jelölttel.

2016. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, voltam ilyen helyzetben nem is olyan régen.

Öt évig voltam együtt valakivel, aki mint utóbb kiderült, végig kihasznált. Alig volt köztünk szex, én mindent megpróbáltam, hogy kívánatosabb legyek számára, néha már a falat kapartam. Idegen férfiaktól mindig azt a visszajelzést kaptam, hogy vonzónak találnak, őt mégis szinte meg kellett erőszakolni, hogy legyen valami. Belefáradtam és elhagytam. Szakításunk estéjén már fel is töltötte a közösségi oldalra a fotókat az új nőjéről, akit addig a barátnőmnek hittem. Kiderült, kapcsolatunk utolsó három évében ha azt mondta, hogy a haverjához megy, a nőhöz ment, akinek viszont férje és két gyereke van. A férj külföldön dolgozik, így nyugodtan együtt tudtak lenni, amennyit csak akartak. Én jó voltam arra, hogy fizettem a nyaralásainkat, folyton kölcsön adtam neki (amit sosem adott meg).

Vakon hittem neki, mert nagyon szerettem, máig nem tudom magam túltenni azon, hogy ekkora hülyét csinált belőlem.

Ha jól hallottam, a másik nővel nagyon rossz a kapcsolata, folyamatos balhék vannak, mert a nő nem akarja elhagyni a férjét. Azt hiszem, erre mondják, hogy előbb vagy utóbb mindenki megkapja, amit érdemel...

2016. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, kissé félreértelmeztem a kérdésed, de már mindegy :-)
2016. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem baj, köszi, hogy írtál! :)

Várom a további válaszokat!

2016. márc. 20. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én így jártam kétszer is.


Első alkalommal nem volt semmi gond az aktuális párommal, egyszerűen csak találkoztam olyannal akibe villámcsapásszerűen belezúgtam pár nap alatt. Otthagytam az előzőt és egy évig voltam azzal a sráccal. Végül szakítás lett belőle, de nem bántam, egyrészt megtapasztaltam ezt is, másrészt ezek szerint nem szerettem igazán az előzőt.


Másodjára már nagyon megromlott a kapcsolatom, nem okozott már benne szinte semmi se örömet, és szépen lassan beleszerettem közben egy másik férfiba. Nem bántam meg, azóta a férjem :)

2016. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagytam El valakit azért mert az együtt való járásunk során elsõ nap megcsalt :D Szóval nem én voltam a hunyó
2016. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. L21
2016. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!