Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Egyedül jár bulizni,egyedül megy nyaralni mert ő nem függ másoktól,aki nem megy vele az nem megy ennyi egyedül is ellesz..
2016. márc. 20. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nárcisztikus, házasodjon magával ;)
2016. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Mennék vele, de 100% hogy beszari, és nem merne velem találkozni, mint ahogy innen az oldalról szokott lenni általában...
2016. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom... de elvagyok nélküle is.

Megyek is aludni.

2016. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül nárcisztikus alkat, nekem pl. a barátaim (nincsenek túl sokan, de ők tényleg a barátaim) nős/kapcsolatban élő emberek. Azelőtt megbeszélni egy találkozót egy telefon volt, hogy holnap ide-v. oda megyünk és kész. Manapság hosszú e-mailezgetés, és lassan ott tart a dolog, hogy egy hónappal előre kell szervezkedni, mert kötelező programok vannak, amin ott kell lenniük, mindannyian dolgozunk és a hétvégén van aki szeretné kipihenni magát, vagy együtt lenni a barátnőjével feleségével... Lényeg az, hogy emiatt kicsit én is egyedül maradtam, és én is felvettem egy kicsit a kérdező mentalitását, hogy aki nem jön az nem jön, én megyek. Voltam így már külföldön is, hogy mindenki visszamondta, és én maradtam csak. Bizonyos szempontból tök jó, mert nem vagy senkihez kötve, más szempontból kicsit benne van az is hogy dacból, csak azért is megyek, ha ti nem jöttök akkor is. Egyébként ha jó a program, akkor ez lehet jó, bár tagadhatatlanul kicsit egyedül van ilyenkor az ember. Szóval egy ilyen lányról én azt gondolom, hogy nem normális :) 29/F
2016. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól érzi magát, akkor egészségére! :)
2016. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Mondjuk oké,hogy egyedül megy bulizni,én is elmennék,de a mai világban kizárt,hogy egyedül kózsáljak,főleg éjjel,azért jó,ha ott vannak a barátnők.

Egyedül nyaralni? Az unalmas lehet,jobb társaságban,még sétálni is.

Amúgy nem feltétlenül rossz ez,hogy egyedül megy,az ő dolga,az ő élete.

2016. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jól teszi. Miért is kellene függni, az nem jó dolog: ha nem mennek el vele, miért legyen elrontva a napja? Nekem abszolút szimpatikus.
2016. márc. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A harmadik szem ***** válasza:
Senkitől sem függ a boldogsága. Jól csinálja.
2016. márc. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beteg.
2016. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, egy ilyen lány magasról leszarja, mit gondolok róla...
2016. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!