Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lanyrol, aki a 6 eve elhagyott szerelme miatt sirankozik?

Figyelt kérdés

Azota mar volt kapcsolata, de meg mindig azt a kapcsolatot sirja vissza.


Osszejonnetek egy ilyen lannyal, ha amugy minden mas tetszene benne?


2015. aug. 23. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem jönnék össze vele nincs kedvem hallgatni hogy így a volt pasija úgy a volt pasija meg azt utálom ha a volt pasijához hasonlítana mindig
2015. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Mit kéne gondolni? Ugyan olyan ember mint bárki más.
2015. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nem lépett túl rajta, lehet, hogy ő volt neki az első szerelme, és még nem volt egy újabb pasi, aki őt feledtesse!


Ha neked megéri, akkor másnak ebbe nincs beleszólása, azt csinálsz, amit akarsz, és ne legyél befolyásolható!

2015. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3 *még nem volt egy újabb pasi, aki őt feledtesse!


Vagy nem volt olyan pasi aki a srácot felérte volna érzésben.


Ismerek olyan férfit, aki sok 10 év óta nem tudott elfelejteni valakit. Bárki jött neki, senki nem tudta elfelejtetni vele azt a másik nőt.:)

2015. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik volt barátnőm ilyen.....


Megcsalt ,én elhagytam.Ez 3 éve volt.

Azóta voltak kapcsolatai de rólam nem száll le.

Velem akar lenni csak ezt hajtja,de már valahogy nem is érdekel.Ő b@..ta el ,nem én.

2015. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a srácoknál is ugyanígy van, csak van akinél hamarabb, van akinél később derül ki.
2015. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

4#


Az a pasi, csak önmagát emésztette, képtelen volt lezárni a múltját és csak sajnáltatta saját magát!


Ha igazán el akarta volna felejteni, akkor el tudta volna felejteni és nem pazarolta volna el az értékes időt ilyen jelentéktelenre!

2015. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"6 eve elhagyott szerelme miatt sirankozik" hát akkor siránkozzon tovább nélkülem vagy ha esetleg rendez egy műsort aminek sírógörcs lesz a neve na oda se hívjon meg ezzel egyenesen arányosan nekem nincs szükségem ilyenre, hogy összehasonlítgasson azzal a titokzatos 6éve sírok utána álomizével
2015. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek siránkozik, ha ő hagyta el a pasit. Legalábbis a kérdés ezt sugallja.

Nem jönnék össze egy ilyen nővel, én egyenrangú partner szeretnék lenni, nem egy lelki szemetesláda vészfä$z kallantyúval.

2015. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
7 Lehet, hogy számodra, itt előadva magad, mert fortyogsz a rosszindulattól, jelentéktelen, de annyira szerintem nem az az ember, akit nem tudnak elfelejteni:D
2015. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!