Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/Lányok, ti adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok, ti adnátok esélyt egy olyan fiúnak, akivel csak barátok vagytok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. 2-3 éve már jeleztem neki, hogy bejön, de azt mondta, eddig még nem nézett rám úgy. Viszont rendszeresen ír nekem és jókat beszélgetünk, nagyon jóban vagyunk.

2016. márc. 22. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Már a kérdést sem értem.

Mi az, hogy esélyt adni?

Lóversenyezni készülsz, és őt nézed döntőbírónak, vagy mi?

2016. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltál poénkodni, de ez nem a te szinted. Ha nem érted a kérdést, állj tovább és keress olyat, amit tudsz értelmezni.
2016. márc. 22. 17:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sry nem lány vagyok, de most megmondom neked, hogy ez esélytelen.
2016. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom, hogy eleve esélytelen, ha valaki esélyt akar.


Nem poénkodni akartam, hanem kifejezni, hogy az esélykapás egyáltalán nem való a párkapcsolat területére.


A párkapcsolatot úgy kell indítani,hogy szerelmi és szexuális potenciálodat felajánlod a másiknak, miután kóstolót már adtál belőle. Tebenned ez fel sem merült 3 év alatt, hanem te akarsz KAPNI valamit a lánytól. A szerelmi kapcsolatokkal ez köszönőviszonyban sincs, ahogyan érzel/viselkedsz.

Kérdés, egyáltalán mire gondoltál, mit hiszel kapcsolatnak, mert a személyiségedben nincsen semmi, ami hasonlítana rá.

44N

2016. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez már értelmes válasz volt. :)

Csak az érdekelt, hogy jöttetek már össze olyan fiúval, akit régen visszautasítottatok. Talán rosszul is tettem fel a kérdést :)

2016. márc. 22. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Szóval olyan, mintha azt kérdeznéd, van-e esélyem lakást venni, ha első lettem a kerületi zongoraversenyen.

mit kérdeztél, annak semmi köze nincsen a párkapcsolathoz.


Semmi olyat nem érzel az iránt a lány iránt, ami párkapcsolatra alapot adna.

Te valamilyen külső megerősítést szeretnél, hogy elég jó vagy, átugrottál egy bizonyos teljesítményi lécet. Ezt sportban vagy karrierépítésben vagy férfitársaságban tudod megszerezni.

És nem vili, hogy ezt hogyan hozod összefüggésbe evvel a lánnyal.


A párkapcsolat nem erről szól.

2016. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem utasított vissza téged, mert nem volt még mit visszautasítania.:)

Eddig mindent elfogadott és viszonzott, amit adtál neki.

NEM adtál neki szerelmi dolgokat, közléseket!:)

Egyszer mondani, hogy bejön, az nem szerelmi közlés.:)

fogd meg a kezét, meg simogasd az arcát, hajtogass neki papírpoharat, és igyatok belőle a kútból, igyatok egy pohárból, etesd a saját tányérodból, az már az.

2016. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm mindenki válaszát. Legyen szép napotok :)
2016. márc. 22. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha először nem nézett rád úgy, ezután se fog, hacsak nem nézel ki azóta jobban.
2016. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elő szokott fordulni ilyen és van, hogy jól sül el, van hogy nem. ha csak barátként viselkedsz vele, akkor ő nem is fog máshogyan nézni rád. ahhoz, hogy férfiként, potenciális párként tekintsen rád, úgy is kell viselkedned vele. el kell érned, hogy ne csak a barátot lássa benned, hanem a férfit, éreznie kell az érzelmi és szexuális közeledésed - ami azért nehéz, mert ha hirtelen megváltozik, ahogyan viselkedsz vele, akkor vagy meghódítja és viszonozni fogja, vagy megijed és elfordul tőled, ami a barátságnak is véget vethet. viszont ha továbbra is csak barátként viselkedsz vele, akkor mindig is csak barát leszel és sosem fog pasinak tekinteni...
2016. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!