Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori és elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori és elfogadott ha ráír egy férfi egy lányra?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk nem ismerik egymást csak látóviszonyban vannak és a férfi kezdeményezne egy kapcsolat felé? A lányok elmondják a barátnőinek vagy valakinek, hogy bepróbálkoztak nála?

Nyilván azért tettem fel ezt a kérdést, mert tetszik egy lány és megpróbálnék nyitni felé, de már annyi ilyen visszautasításon vagyok túl, hogy az még 1 lapát, ha még meg is tudja valaki, hogy visszautasítanak. Legalábbis számomra ez egy ilyen elég megsemmisítő érzés.

Egyáltalán, hogy lehet ráírni valakire úgy, hogy összesen 1x beszéltem vele, de ne legyen tolakodó meg ilyenek? Nem akarok bunkónak tűnni.


2016. márc. 22. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni..


Attól nem leszel bunkó és tolakodó a szemében, ha megkérdezed mondjuk, milyen napja volt. Indíthatsz mondjuk úgy is, hogy „Rég beszéltünk már. Hogy vagy?”

Ha csak nem írsz neki valami nagyon nagy hülyeséget, nem beszél róla senkinek, még a barátnőinek sem. Legalábbis én nem kürtölném szét nekik, ebben végül is nincs semmi.. Mégis jól esne, ha valaki érdeklődne a hogylétem felől, én kedvesnek gondolnám.


Egyébként ne zavarjon, ha más is megtudja (barátnői), hogy esetleg visszautasított. De rendben, megértem, ha félsz ettől. Én is zárkózott típus voltam mindig, sosem kezdeményeztem pasiknál, legfeljebb, ha tetszett akkor kerestem a társaságát.. Végül is ezt is tekinthetjük kezdeményezésnek, de azért randira nem mertem volna elhívni :)


Lehet olvasni a viselkedéséből. Még ha egyszer beszéltetek is, biztos láttál rajta valami érdeklődést irántad. Vagy amikor köszöntök egymásnak és pl. mosolyog, akkor tuti szimpatikus vagy neki. És ez már jó. Ha idővel kiderülne, hogy párkapcsolatot nem tud veled elképzelni, oké, van ilyen. Akkor egy kedves lány és kész..

De ki tudja, lehet épp te mondod az, hogy annyira másvilág.. Nem tudhatod, ha nem próbálod meg. Lehetséges, hogy ő is egy félénk típus és nem mer.. akkor pedig várhattok egymásra.


Szerintem nyugodtan írj neki. Abból még az is következhet, hogy többet fogtok majd személyesen beszélgetni. Ne legyél vele lerohanós, csak simán kedves, ennyi az egész. Sok sikert, bátorság. :)

2016. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, soha ne próbálkozz így egy lánynál, nem nyerő ötlet, hidd el.. ha akarsz tőle valamit, csak és kizárólag SZEMÉLYESEN!
2016. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj, nemrég rámírt egy ismerősöm.

Ez a "szia, van barátod?" "igen" nyomulok tovább típus, aki leirta hogy minden nő sz.ar,de tovább nyomul.

Említettem egy problémámat, amire semmit nem reagált.

Majd zártam a beszélgetést.

Azóta ott diszeleg egy újabb üzenete. Lesheti hogy mikor válaszolok rá.


És tudod mi a poén? Ugyan azt a benyomást keltette, mint itt a sok gyks hogy jajjjjj a nők csak a pénzre mennek. És őt emberként is ismerem.

Ez alapján bátran mondhatom hogy a gykn nagyon sok szánalom kategóriájú, buta, begyöpösödött ember van.


Bocs, de ez most itt kikívábkozott belőlem.

2016. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!