Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek meg a kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek meg a kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy mit tehetünk meg a kapcsolatunkért? Mi számít annak? Ti mivel teszitek jobbá az együtt töltött időt?


Köszönöm!!



2016. márc. 23. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármit amit tudom,hogy mindketten élvezünk. Kitalálunk közös programokat, elfogyasztunk egy csomó sorozatot :D, újítunk néha az ágyban. De ami a legfontosabb szerintem,hogy hagyunk teret a másiknak, idõt saját magàra, megbízunk egymásban és képesek vagyunk lemondani nem létfontosságú dolgokról,hogy a másik boldog Legyen.
2016. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én próbálok mindent, amitől jobb lehet, de a barátom ugyanúgy folytatja az idegesítő dolgait.
2016. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Konkrét dolgokat, tetteket írnátok?
2016. márc. 23. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Aktívan dolgozunk azon, hogy harmónikusan működjön. Ez azt jelenti, hogy teljesen őszinték vagyunk egymással (ami néha nehéz), és mindig elébe megyünk a problémáknak, minél előbb megbeszéljük és megoldjuk őket. A másik az, hogy nincsenek elvárásaink a másik felé, ugyanakkor önként megteszünk gyakorlatilag mindent a másikért.
2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudatosan a kedvében járok, igyekszem mindig jó környezetet teremteni.

Például lehet, hogy nincs kedvem azonnal elmosogatni, vagy összerendezni az ágyat reggel, de az biztos, hogy megcsinálom, mire hazaér. (Jelenleg nem dolgozok, csak tanulok ebben a félévben, így mindig hamarabb vagyok itthon.)

Mivel nem kell minden nap kimozdulnom itthonról, ezért lehet, hogy már szarabbul festenék, mert lusta vagyok értelmesen felöltözni, megfésülködni, de erőt veszek magamon, mert jól akarok kinézni, tetszeni szeretnék neki még itthon is.

Ezen felül persze szervezünk programokat, eljárunk ide oda, de szerintem egy együttélésnél fontosabbak az ilyen apróságok..hogy ne üljünk bele a kapcsolatba.

2016. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Illetve az lemaradt, ami #4 írt. Kommunikáció! Enélkül nem működik egy kapcsolat.


#5

2016. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm tőlem 100 km-re tanul. Ha jön haza kimegyek elé a buszra, ha megy vissza kikísérem. Ha átjön hozzánk kitakarítok, kimegyek elé a buszra, néha elmegyek érte vagy hazaviszem, veszek neki reggelire pudingot amit mindig szokott enni, főzök neki kávét. Ha rossz kedvében van megpróbálom felvidítani, beszélgetek vele naponta kérdezem, hogy mi történt vele. Ha van valami olyan program amire tudom, hogy el szeretne menni akkor szerzek jegyet, megszervezem neki. Türelmes és őszinte vagyok vele, tisztelem, nem csinálok semmit a háta mögött, főleg nem flörtölgetek más lányokkal.


Nagyjából ennyi. Az, hogy ez mennyire kölcsönös az már más kérdés.


23f

2016. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelek rá. Például ha tudom, hogy ő van soron mosogatásban, de irtó fos napja volt, és nagyon nyűgös akkor vagy megcsinálom helyette, vagy nem szólok érte aznap. Nem őt támadom, ha baj van, hanem próbálom vele együtt megoldani, elmondani, ha gondom van, ha több szeretet akarok tőle, és ezeket mind figyelembe veszi. Mindketten törekszünk arra, hogy a másik boldog legyen, és ez nem csak amíg minden jó, hanem évek óta. Másképp úgysem működik egy kapcsolat.
2016. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudatosan semmit. Tehát azért, hogy jó legyen...én nem nem találok ki semmit. Egyrészt azért,mert azt olyan kényszeresnek érzem...másrészt, nem csak 1 embernek kell tennie azért, hogy jó legyen a dolog...hanem mindkettőnek egyformán. Azt gondolom, hogy a nők az esetek nagytöbbségében épp ott basszák el a dolgokat, hogy csak nekik jut eszükbe tudatosan tenni a kapcsolatért...míg a másik fél kb épp hogy bele nem szarik. Túlfilózzák, túlvergődik, túlgondolják. A pasik ettől sokkal egyszerűbbek, egyszerűbben élnek és élik meg az egészet. A szexi fehérneműk, a finom vacsora...a manikűr-pedikűr.fodrász-kozmetikus-brazil gyanta-műhaj-műköröm-műmell...ezek persze mind növelhetik az egyén önbizalmát, tehát erre is jók..de azért valljuk be, hogy ebben az is benne, hogy még inkább tessünk a másik nemnek, a párunknak. Ez mind szép és jó. De nekem egy bizonyos szint után már erőltetett, ráadásul nem látom hol és miben dolgozik a kapcsolaton eközben a másik fél. Meg egyáltalán. Nem ezen múlik a dolog. Ahol igen, ott alapból valami nincs rendben. Szerintem.

Szóval nálam, nálunk ezek teljesen spontán jönnek. Tudatos tervezés és vergődés nélkül. Nem azért főzök jókat...vagy lepem meg sütivel a férjemet, mert teszek valami a kapcsolatunkért. Azért csinálom, mert szeretem. Alap. Néha eljárunk erre-arra. Moziba, sétálni, sütizni vagy akármi. Esténként összebújva filmezünk. Minden este! Esténként kapok talpmasszázst. Minden este! 12 éve... De ezek maguktól jönnek...nincs bennük megfelelési kényszer vagy tudatos tervezgetés.

2016. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy ha ideges...megnyugtatom. Ha hazajön a munkából, meghallgatom.. Ha valami baja van, elkísérem az orvoshoz... megint csak teljesen alap dolgok. Ezek számomra nem tudatosak. Hanem ösztönösek... Épp ezért nem tartom plusznak.
2016. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!