Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor jutottatok el arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jutottatok el arra a pontra, hogy már magasról tesztek rá, lesz-e valaha férjetek/feleségetek, vagy egyáltalán párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Azóta boldogabbak, megelégedettebbek vagytok?
2016. jan. 12. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy ideje. :D

Rosszabbul nem érzem magam, aztán majd kiderül.

2016. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 3 hónapja. Azóta nyugodtabb vagyok :)
2016. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Még nem jutottam el odáig, de remélem, hogy közeledik az a pont, amikor ilyen lazán tudom majd ezt venni.
2016. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom már. 2014 októberében elég csúnyán elbuktam egy lehetőséget és azóta leszarom a dolgot.


Nem vagyok boldog, inkább csak fásult.

2016. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Kb. mostanában. Épp ma ünneplem a születésnapomat, eljutott az agyamig, hogy öregszem. :D
2016. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy sz,,ar kapcsolatom urán,amit vagy milliószor próbáltam lezárni,de az idiótájával nem lehetett!

Aztán eldöntöttem,hogy inkább megdöglök egyedül,de még egyszer olyen csávóval l,akivel nem jó nem maradok!

Rá egy hónapra megismertem a vőlegényem.

Nemsoká esküvő... :-)

2016. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Olyan 2-3 éve szoktatom magam a gondolathoz,és a körülöttem lévőket is.Hiába nem hiszik el,majd rájönnek idővel...

Annyival lett könnyebb,hogy nem agyalok rajta annyit,nem stresszel,és egy fokkal bátrabb is lettem az életemben.Szóval összességében sokkal jobb lett.

24/F

2016. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
december óta adtam fel elegem volt a megalázásokból . hát boldogabb nem vagyok inkább a zenélésbe fektetem minden energiám! ugye ami ne megy azt nem kell erőltetni..
2016. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

23 évesen, vagyis lassacskán 4 éve.


sokkal nyugodtabb az életem.

2016. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy kb. 8 évesen. Azóta sem változott. :D
2016. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!