Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ismerkedésnél egy lelki sérült nagyon érzékeny (bár nem mutatja ki, vagyis próbálja leplezni és mindig azt mondja, hogy neki nincsenek érzelmei) sráchoz?

Figyelt kérdés

Alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik, de azért van jó tulajdonsága is, ilyenek mint pl: nagyon odaadó, kedves, és intelligens, maximalista stb.


rossz tulajdonságok: borderline tünetek, és egyéb rossz dolgok. és erős paranoia.



2016. márc. 23. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, így semmit, de a borderline-os embereket szerintem mindenki jobban teszi, ha nagyon nagy ívben elkerüli... Volt ilyen barátnőm, tönkretett lelkileg teljesen.
2016. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem borderline-os csak pár tünete erősen jellemző rá is.
2016. márc. 23. 19:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elítélnétek ?
2016. márc. 23. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ítélném el, próbálnék segíteni inkább.
2016. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elítélném-e? Nem.

Mit kezdenék vele? Elkerülném. Nem kezdek lelki sérült emberrel. Köszönöm soha többet.

2016. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!