Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal. Többször céloztam rá, majd párszor (5-6 alkalommal) konkrétan a szemébe mondtam, hogy örülnék apróságoknak, pl ha névnapomra (vagy csak úgy) kapnék egy szál virágot.

Úgy, ahogy ő is örül neki, mikor megsütöm neki a kedvenc édességét (bármennyire is utálom még a szagát is) vagy elejtett megjegyzésekből jelképes dolgokat, amik jólesnek neki, hogy gondolok rá.

Kapcsolatunk legelején kaptam egy kézműves vásáron egy plüsst és ennyi. Minden más költség (mozi, ételek, programok stb) vagy felesben fizetünk vagy úgy, hogy egyszer ő, egyszer én.

Nekem meg hiányoznak ezek a gesztusok a részéről...

Most ez hiszti a részemről? Ti mit szólnátok ehhez?


2016. márc. 17. 16:00
1 2
 1/12 VirágésBence ***** válasza:
Ha ő nem szeretné, még úgy se, hogy szólsz neki akkor felesleges erőltetned.
2016. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges belőle olyan tulajdonságokat kierőszakolni, ami nem őt jellemzi! Az exem is ilyen volt, h én neki szerettem meglepetéseket okozni, ő viszont nem. Próbáltam én is hatni rá, vagy csak utalgatni, de nem jártam sikerrel, utána belegondoltam, h nem adhatok rá olyan tulajdonságot, amivel csak megjátszaná magát, mert az nem ő lenne :)
2016. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még azt se mondhatom, hogy "nem az a típus". A kollégáit simán meglepi csak úgy, névnapra minden nő egy hatalmas csokrot + csokit kap tőle, férfiak bort + csokit, ezt teljesen önszántából. Ha látja, hogy valaki szomorú, akkor vesz neki valami apróságot, hogy felvidítsa.
2016. márc. 17. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele erről? És ha igen akkor mit mondott?
2016. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én párom se ilyen spontán ajándékozós típus. Nálunk az vált be, hogy aznap, mikor a névnapom, születésnapom van, akkor reggel mondom neki, hogy 'ma van a névnapom', és akkor aznap elmegyünk/elvisz vásárolni :P Mindkettőnknek megfelel így, mert felesleges a hisztit gyártani, hogy 'miért nem vagy képes megjegyezni?' 'miért nem vagy képes szólni?'

29N

2016. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy mikor van, mindig küld SMS-t :)


Rákérdeztem: hablatyolt valamit az exeiről, hogy ők kiölték ezt belőle... Megjegyeztem, hogy én nem az egyik exe vagyok, nem kéne rám húzni az előítéleteit, egyetértett, de minden maradt a régiben.

2016. márc. 17. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
szép figura,másokkal jópofizik ,neked egy virágot nem vesz :p
2016. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus pasi válasz... H "az exeim kiölték belőlem a romantikát" stb. Tisztelet a kivételnek. Ha én az exeimből indulnék ki, akkor sose lenne már pasim!
2016. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha két év alatt rászoktattad a dologra, hogy ez így rendben van, akkor ez ennyi.

célozgatás amúgy sem működik, ha meg a szemébe mondod, hogy mit akarsz, akkor nem veszi komolyan, mert eddig sem kellett, változni meg nem változott semmi...


tömören fogalmazva elcseszted.

2016. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most lehet én vagyok furcsa, de nem szeretnék egyetlen férfit se idomítani.

De mégis hogyan gondoltad? "Ha jó fiú leszel és hozol virágot évi pár alkalommal, akkor kapsz fülvakarást. Ügyes fiú, itt egy süti."

2 év alatt szóvá tettem ezeket, megkérdeztem, hogy másokra ez miért nem vonatkozik. Kértem a változtatást normál hangon nem egyszer. Most fenyegessem meg szakítással csak azért, mert nem kapok apróságokat?

2016. márc. 17. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!