Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni egy szélhámosból?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akinek barátnője van. Korábban udvarolt nekem, de akkor még volt barátom így nem jöttem össze vele akkor (kb másfél-két éve). Ő összejött a jelenlegi barátnőjével kb. egy fél éve, de a mai napig odajön hozzám mindennap, keresi a társaságomat, valamikor átölel és volt már arra is eset, hogy puszit adott. Elkövettem azt a hibát, hogy egyre inkább beleszerettem, hiába tagadnám magam előtt. Többször jelezte, hogy ő többe is benne lenne, de folyamatosan hárítom, de már egyre nehezebben megy. Foglalt férfival soha nem kezdenék! Így, hogy látom, hogy viselkedik a barátnője mellett, örülök neki, hogy nem belőlem csinál így hülyét és előjött a valódi jelleme. (pl többször írta, hogy szeret illetve szóban is) Hogyan tudnám végleg elfelejteni vagy legalábbis érzelmek nélkül tekinteni felé? Minden kapcsolatot nem tudok vele megszakítani, mert egy egyetemre járunk. Én 19N vagyok ő 23F.
2016. márc. 23. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"Minden kapcsolatot nem tudok vele megszakítani, mert egy egyetemre járunk."

Most nem tudom eldönteni, hogy csak játszod a megzavarodottat, vagy tényleg ennyire hülye vagy? A varázsszavak, amikkel megszakíthatsz bárkivel egy kapcsolatot: HAGYJ BÉKÉN. NEM AKAROM. NEM ÉRDEKEL.


"(pl többször írta, hogy szeret illetve szóban is)"

És olyankor te mit csinálsz? Állsz és hülyén vigyorogsz? Vagy megkérdezed tőle, hogy ezeket miért nem a barátnőjének mondja?!

2016. márc. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!