Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből le lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből le lehet szűrni valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég felvetődött egy kérdés az ismeretségi körben és kíváncsi lennék a ti véleményetekre. Szerintetek milyen következtetést lehet leszűrni abból, ha például azt látod, hogy egy lánynak az egyetemen az almás elektronikai cég minden terméke a kezében van, azok között is a legújabbak. Értsd telefon, laptop, ipod. Szerintetek ez sugallhatja azt, hogy anyagias, külsőségekre adó lányról beszélhetünk? Nem vádaskodásként írom a kérdést, de azt mind jól tudjuk, hogy ez a trió alaphangon 1 millió forint körül mozog, ami valljuk be, nem kevés pénz. Szóval szerintetek jóval nagyobb az esélye, hogy egy ilyen lány anyagi értelemben véve nagyigényű legyen?

2016. márc. 24. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár ez is elképzelhető. De mindenesetre van pénze, legalábbis a szüleinek. De beszélgess vele, és akkor ez is kiderül... :)
2016. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak gazdag szülőkről árulkodik,olyan családról ahol egy millió forint aprópénznek számít.A lány ettől még lehet bármilyen természetű.
2016. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megszokta azt, hogy jó dolgok veszik körül.Kérdés, hogy miként viselkedik? Direkt fitogtatja is, vagy csak kénytelen ezeket használni,mert ez jutott? Nem tudhatod egyébként mekkora anyagi csőddel járt ez neki, lehet diákhitelt költötte erre,vagy a szülei mindent megadnak neki,esetleg ők is hitelből tolják alá.


Szomorú, hogy ennyitől már valaki gazdagabbnak tűnik, mint ahogy az, hogy ha valakinek 50 colos a tv-je,márt azt hisszük luxusban él.

2016. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben inkább arra asszociálnék hogy nem igazán ért az elektronikai cuccokhoz, és csak azért adott ki ennyi pénzt ezekért a túlárazott vackokért, mert hallotta hogy ezek most menők.
2016. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek nem azzal van baj, hogy valaki jómódú. Mondok egy példát, hogy mire gondolok. Haverom vett a barátnőjének valentin napra vörös rózsát, és a csaj ki volt akadva, mert nem One Million Roses-csomagos valami extra csuda jó rózsát kapott. Igaz azóta már volt barátnője a srácnak, de ilyenekre gondolok, hogy az elektronikai cuccok már a nagyigényűségét jelzik-e.
2016. márc. 24. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... Azért ez utóbbival vitáznék. Az ember nem ad ki csak úgy "véletlenül" sok százezer forinttal többet, mint amire szüksége volna. Van megvan rá a zseton, vagyis gazdag. Vagy összekuporgatja a törlesztésre valót, de akkor valószínűleg proccolni akar csupán...
2016. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ugyanakkora esélye van a gazdag szülőknek, mint a kuporgatott menőzésnek. Nekem is a legújabb okostelóm van, évekig szenvedtem érte, mikor dolgozni kezdtem felnőtt fejjel. :D Sokkal értelmesebb dolgokra is el lehetett volna költeni azt a pénzt, de akkor nekem ez kellett a lelki békémnek. Nem villogtatom, hogy nekem ilyen szuper telóm van, de azért jó érzés, hogy végre egyszer nem lógok ki a sorból, mint a csóró szakadt csaj, akinek sosincs semmire pénze... :)

Ezt csak egy szempontként írtam azoknak, akik lenézik az ilyesmit. Szóval lehet ez tudatos döntés kérdése.

Viszont ennyiből én nem következtetnék rá, hogy mekkora igényei vannak a csajnak anyagi téren. Az inkább olyanokból látszik, amit rózsa kapcsán írt valaki fentebb, hogy pl. mindig a mostanság divatos drága-de-bio kajákat eszi, a ruháiból kivillan a márkajelzés, stb.

2016. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez is beleeshet a divatba, sőt szerintem esetek 80%ában oda esik :D
2016. márc. 24. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből azt lehet leszűrni, hogy vagy neki, vagy a szüleinek van pénze, és akkor már igyekszik minőséget venni, nem a legolcsóbbat, amit a Media Marktban lehet kapni (és nem biztos, hogy annyira ért a gépekhez, hogy tudja, melyik olcsóbb az, ami még jó). Attól függetlenül lehet, hogy nem anyagias és nem a külsőségek fontosak neki.
2016. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!