Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő zsigerből tiltakozik az apasági teszt ellen?

Figyelt kérdés
Pedig ha a gyerek az állítólagos apától van, akkor nem kellene kiakadni.

2016. márc. 24. 18:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%

"Minden nő"


???

2016. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
?
2016. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Hány nőtől kértél már apasági tesztet? :D
2016. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha a nő hűséges volt, valószínűleg sértve érzi magát, amiért a párja nem bízik benne. A bizalom pedig fontos egy kapcsolatban.

Ha pedig vaj van a füle mögött, akkor egyértelmű, miért.

2016. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, kérdezd meg attól a sok tiltakozó nőtől. ;)
2016. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
5ös Pontosan ezt teszti....
2016. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom a minden nőt úgy érted hogy az összes, akitől ilyet kérnek.

Nos ez két okból lehet hogy ennyire tiltakozik.

Az egyik az amikor álmában sem gondolná hogy a gyerek apja kételkedik biológiai szülői mivoltában és elvből nem akarja megcsináltatni mert megalázónak tartja hogy ilyen feltételezés merül fel. Én ezt meg is értem teljes mértékben. Mert elgondolva, hogy a za férfi akit szeretek és épp egy gyönyörű gyermeket szültem neki, a világ legnagyobb boldogsága helyett, megkérdőjelezi a férfi a dolgot.


A másik, hogy tele lett a gatyó hogy kiderül a 9 hónappal ezelőtti félrekacsingatás.

2016. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Én is tiltakozom az apasági teszt ellen. Nincs férjem, nincs gyerekem, de felháborítónak tartom, hogy te itt csak úgy ilyen könnyelműen lebegteted az apasági teszt kifejezést. Blaszfámia!
2016. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

#6

Nem provokatív kérdés formájában gondoltam.

2016. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%

WTF? Minden nő?

Ezt értsük úgy, hogy a Földön minden egyes nőtől megkérdezted és mindenki tiltakozik? Ezesetben nem ők a gyanúsak, hanem te :D

2016. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!